20 سایت دانلود تصاویر استوک
2020/06/11
297 بازدید

20 سایت فوق العاده برای دانلود تصاویر استوک رایگان

عکاسی همواره جزء لاینفک طراحی بوده است.متاسفانه تصور بسیاری از افراد از تصاویر استوک مردان کت شلوار پوشی هستند که در حال دست تکان دادن هستند.اما در بسیاری از این سایت هایی که قصد معرفی آن ها را داریم میتوانید صد ها هزار تصاویر فوق العاده و با کیفیت بسیار بالا پیدا کنید تا علاوه بر افزایش سرعت طراحیتان ایده های جدیدی برای طراحی هایتان پیدا کنید.

شما همچنین میتوانید در طراحی های گرافیکی مثل طراحی بروشور ، طراحی تراکت و …. از این تصاویر استفاده کنید.

خوشبختانه تعداد سایت های زیادی وجود دارند که عکس های زیبایی از سراسر دنیا را در خود دارند و مهم ترین ویژگی آن ها رایگان بودن آن ها هستند.

1: StockSnap.io

 

سایت دانلود استوک stocksnap

سایت دانلود تصاویر استوک stocksnap

 

stocksnap مجموعه بزرگی از عکس های زیبا و رایگان است که تصاویر با وضوح و کیفیت بسیار بالایی دارد.همچنین این سایت دارای قابلیت جستجوی پیشرفته ای است که میتوانید دقیقا همان چیزی که نیاز دارید را با جستجوی آن پیدا کنید.همچنین میتوانید برای مشاهده تصاویر مشابه بر روی تصویر مورد نظر کلیک کرده و سپس به پایین صفحه بروید تا عکس های مرتبط را مشاهده کنید.

در stocksnap روزانه صد ها تصویر افزوده میشود و عکس ها بیشتر در زمینه عمومی هستند و حتی استفاده از این تصاویر نیاز به حق کپی رایت ندارند و با خیال راحت میتوانید استفاده کنید.

2: Pexels

 

سایت دانلود استوک pexels

سایت دانلود استوک pexels

 

pexels عکسهای با کیفیت بالا و کاملا رایگان را در اختیار ما میگذارد و زیر نظر مجوز کمپانی Creative Commons Zero فعالیت میکند.همه عکس ها به خوبی برچسب گذاری شده اند و به راحتی میتوانید تصاویر مورد نظر خود را جستجو کنید و عکس های مناسبی پیدا کنید.

3: Unsplash

 

سایت دانلود استوک unsplash

سایت دانلود تصاویر استوک unsplash

 

unsplash یکی از محبوب ترین سایت های دانلود تصاویر استوک در دنیا است.این سایت مجموعه بزرگی از عکس های با کیفیت و وضوح بالا را ارائه میدهد.مدیران این سایت در مورد عکس ها بسیار حساس هستند و فقط تصاویری اجازه انتشار دارند که دارای وضوح و کیفیت بالایی باشند،بهتر است هر موقع به دنبال تصویر خاصی بودید ابتدا به این سایت سربزنید.پیشنهاد میکنم صفحه اول این سایت را مشاهده کنید تا متوجه کیفیت بالای عکس ها شوید.

4: Burst

 

سایت دانلود استوک burst

سایت دانلود تصاویر استوک burst

 

این سایت توسط کمپانی shopify راه اندازی شده است و عکس های رایگان زیادی را برای طراحان قرار داده است.وبسایت burst برای کمک به کارآفرینان و طراحان ساخته شده تا بتوانند محصولات،سایت ها و کمپین های بازاریابی خودشان را به بهترین شکل و با سرعت بیشتری اجرا کنند.

بیشتر تصاویر این سایت عکس هایی هستند که در خانه گرفته شده اند.در این سایت هر چیزی که فکرش را بکنید میتوانید پیدا کنید.

5: Foca

 

سایت دانلود استوک foca

سایت دانلود تصاویر استوک foca

 

فوکا مجموعه ای از عکس های با کیفیت بالا ارائه میدهد و توسط Jeffrey Betts راه اندازی شده است.jeffery در عکاسی از فضا های کاری و طبیعت تخصص دارد و استفاده از عکس های آن نیاز به حق تکثیر ندارد.

6: Reshot

 

سایت دانلود استوک reshot

سایت دانلود تصاویر استوک reshot

 

Reshot یک کتابخانه عظیم از عکس های رایگان است که در جای دیگر نمیتوانید پیدا کنید.این سایت برای مبتدیان بسیار کاربردی است و استفاده از آن ها هم نیاز به مجوز ندارد،بنابراین در پروژه های خارجی خود نیز میتوانید از آن ها استفاده کنید.

7: Pixabay

 

سایت دانلود استوک pixabay

سایت دانلود تصاویر استوک pixabay

 

pixabay مجموعه ای از عکس های رایگان،بردار ها و تصاویر هنری هستند و استفاده از تمام عکس ها رایگان است و نیاز به گرفتن حق کپی رایت ندارد.

8: FoodeisFedd

 

سایت دانلود استوک foodiesfedd

سایت دانلود تصاویر استوک foodiesfedd

 

در سایت foodiesfedd میتوانید مجموعه ای از هزاران تصویر مواد غذایی زیبا با وضوح بالا پیدا کنید و برای وبلاگ نویسان بسیار مناسب است.

9: Gratisography

 

سایت دانلود استوک gratisography

سایت دانلود تصاویر استوک gratisography

 

gratisography مجموعه ای از تصاویر با وضوح و کیفیت بالا ارائه میدهد که میتوانید در پروژه های شخصی و تجاری خود از آن استفاده کنید.در این سایت به صورت هفتگی تصاویر جدید افزوده میشوند و نیازی هم به گرفتن عکس کپی رایت ندارند.

10: Freestocks.org

 

سایت دانلود استوک freestocks.org

سایت دانلود استوک freestocks.org

 

freestocks.org طیف گسترده ای از عکس های با کیفیت ارائه میکند و همگی تحت مجوز CC0 منتشر میشوند.

11: Picography

 

سایت دانلود استوک picography

سایت دانلود استوک picography

 

picography شامل تصاویر زیبا و رایگانی هستند که توسط Dave Meier و various و سایر عکاسان به وجود آمده اند.

12: Picjumbo

 

سایت دانلود استوک picjumbo

سایت دانلود استوک picjumbo

 

picjumbo شامل طیف وسیعی از عکس های رایگان و با کیفیت است که برای کار های تجاری و شخصی مناسب است.روزانه عکس های جدیدی از طیف گسترده ای از دسته ها از جمله انتزاعی،مد،طبیعت،فناوری و موارد دیگر اضافه میشود.

13: Kaboom pics

 

سایت دانلود استوک kaboom pics

سایت دانلود استوک kaboom pics

 

kaboom pics طیف گسترده ای از عکس های رایگان و با کیفیت بالا از جمله انتزاعی، شهری، معماری،مد،غذا،مناظر و موارد دیگر ارائه میدهد.عکس های میتوانند برای مقاصد تجاری استفاده شوند اما افراد اجازه فروش و یا توزیع مجدد آن را ندارند،البته این موارد برای پروژه های خارجی است و در ایران مشکلی وجود ندارد.

14: SkitterPhoto

 

سایت دانلود استوک skitterphoto

 

skitterphoto طیف گسترده ای از عکس های رایگان را ارائه میدهد که تحت مجوز CC0 منتشر میشوند.همه تصاویر معتبر و با کیفیت مناسبی هستند.

15: Life of pix

 

سایت دانلود استوک Life of pix

سایت دانلود تصاویر استوک Life of pix

Life of pix منبع مناسبی برای پیدا کردن عکس های رایگان با کیفیت بالا هستند که توسط آژانس خلاقیت LEEROY ایجاد شده و میتوانید بدون محدودیت کپی رایت از تصاویر استفاده کنید.

16: Little Visuals

 

سایت دانلود استوک Littlevisuals

سایت دانلود استوک Littlevisuals

 

متاسفانه مالک این سایت در گذشته است اما تصاویر وی هنوز به جا مانده است و امروزه بسیاری از افراد برای مقاصد تجاری و شخصی از آن استفاده میکنند.استفاده از عکس های این سایت کاملا رایگان است.

17: New Old Stock

 

سایت دانلود استوک New old stock

سایت دانلود استوک New old stock

یک سایت معتبر برای پیدا کردن عکس های قدیمی است که برای بعضی کار های بسیار میتوانند مفید باشند،پیشنهاد میکنم حتما از این سایت استفاده کنید.

18: Jay Mantri

 

سایت دانلود استوک Jay Mantri

سایت دانلود تصاویر استوک Jay Mantri

 

پنجشبنه های هر هفته عکس های جدیدی در این سایت منتشر میشوند و عکس های ارائه شده بسیار زیبا و در تم های متنوعی هستند.

19: picspree

 

سایت دانلود استوک Picspree

سایت دانلود استوک Picspree

 

Picspree با پشتیبانی Getty images مجموعه بزرگی از عکس های با کیفیت بالا را با حق امتیاز رایگان در اختیار افراد قرار میدهد.این سایت برای مشاغل کوچک و متوسط منبع بسیار عالی ای است و همچنین متخصصین وب که به دنبال عکس های با کیفیت هستند میتوانند از این سایت استفاده کنند.

20: ISO Republic

 

سایت دانلود استوک ISO Republic

سایت دانلود استوک ISO Republic

 

ISO طیف گسترده ای از عکس های با کیفیت بالا را ارائه میدهد.در این سایت هر روزه تصاویر با کیفیت جدیدی در حوزه های مختلف افزوده میشود.

21: Styled Stock

 

سایت دانلود استوک styledstock

سایت دانلود استوک styledstock

 

styledstock یک سایت عکاسی مناسب زنان کارآفرین است و میتوانید برای کار های تجاری و شخصی از آن استفاده کنید.

همان طور که میبینید،تعداد بیشماری سایت برای دانلود تصاویر با کیفیت بالا وجود دارد و در هر سایت میتوانید تصاویر فوق العاده ای را پیدا کنید که برای پروژه هایتان مناسب هستند،این خود یک نعمت بزرگ برای طراحان،بازاریابان و وبلاگ نویسان است.البته که سایت های ارائه دهنده استوک به این موارد ختم نمیشوند و ما در آینده لیست دیگری از وبسایت های ارائه دهنده تصاویر استوک به شما معرفی خواهیم کرد.

در صورتی که در استفاده از این سایت ها تجربه ای دارید از شنیدن نظرات شما عزیزان بسیار خوشحال خواهیم شد،با ما در ارتباط باشید.

فایل pdf : دانلود کنید
اشتراک گذاری در :

خواندن مقالات زیر به شما پیشنهاد میشود

دیدگاه خود را ثبت کنید

با مشارکت در بحث ها به دیگران کمک کنید