نمونه بروشور خلاقانه و جذاب
2021/01/06
29 بازدید

100 بروشور خلاقانه و الهام بخش با طراحی های چشم گیر

امروزه طراحی و ایجاد بسیاری از طرح های گرافیکی به راحتی گذشته نیست ، بسیاری از افراد دیگر به تبلیغات به هر نوع آن عادت کرده اند و کمتر به آن ها توجه میکنند مگر اینکه شما متمایز از دیگران رفتار کنید و با خلاقیت و نوآوری هایی که به خرج میدهید افراد را وادار کنید که به شما توجه کنند و به راحتی از کنار آن عبور نکنند.انجام این کار مستلزم داشتن خلاقیت بالا و الهام گرفتن از طرح های جذاب موجود است ، برای این کار شما میتوانید در شبکه های اجتماعی طرح های بیشماری را ببینید اما ما کار را برای شما آسان کرده ایم ، در این جا 100 نمونه بروشور خلاقانه و الهام بخش که به شما در طراحی بروشور های حرفه ای و جذاب کمک میکند را آماده کرده ایم.

منظور از بروشور خلاقانه ، طرح هایی هستند که در نهایت خلاقیت ایجاد شده اند،حال این خلاقیت میتواند طراحی بروشور به صورت برش های اختصاصی باشد یعنی خارج از اندازه های رایج که در این مطلب بسیاری از آن ها را خواهید دید یا استفاده از روند های طراحی خاص و نحوه استفاده از ترکیب رنگ ها باشد که این موارد میتوانند در جذابیت و نوآوری بروشور شما بسیار کمک کنند،با ما در ادامه همراه باشید و در صورتی که مایلید طرح های جذاب دیگری به جز بروشور را ببینید مقالات ما را دنبال کنید.

بروشور خلاقانه

بروشور خلاقانه

انواع بروشور خلاقانه

انواع بروشور خلاقانه

بروشور خلاقانه

بروشور خاص

بروشور اختصاصی

بروشور برش خاص

بروشور خلاقانه

بروشور مربع

بروشور تاشو خلاقانه

بروشور اطلاعاتی

بروشور های خلاقانه

ایده طراحی بروشور

ایده طراحی بروشور

بروشور های خلاقانه

بروشور های تاشو

بروشور های حرفه ای

بروشور های سه بعدی

بروشور سه بعدی

بروشور جذاب

بروشور های جذاب

بروشور سفارشی

بروشور های سفارشی

بروشور های زیبا

بروشور زیبا

خلاقیت در بروشور

ایده طراحی بروشور

بروشور های زیبا

بروشور اختصاصی

بروشور های اختصاصی

بروشور زیبا

بروشور های خاص

طراحی بروشور خاص

ایجاد بروشور خاص

بروشور خلاقانه

بروشور های خلاقانه

نمونه بروشور خلاقانه

نمونه بروشور جذاب

نمونه بروشور های حرفه ای

چگونه بروشور زیبا ایجاد کنیم

بروشور جذاب

بروشور خاص

بروشور های خاص

بروشور 3d

بروشور حرفه ای

بروشور لاکچری

بروشور رنگارنگ

بروشور ستاره ای

بروشور سه بعدی خاص

بروشور کتابچه ای

بروشور داستانی و سه بعدی

بروشور های خیره کننده

ایجاد بروشور خاص

بروشور های بی نظیر

بروشور داستانی

بروشور خلاقانه

بروشور های خلاقانه

نمونه بروشور جذاب

نمونه بروشور زیبا

بروشور انگلیسی

بروشور برش اختصاصی

بروشور های سه بعدی

بروشور های تک رنگ

بروشور های خلاقانه اطلاعاتی

بروشور های جذاب

بروشور های حرفه ای

بروشور های لاکچری

بروشور ماشین

بروشور خلاقانه آرایشی

بروشور اکاردئونی

بروشور های چند لت

بروشور تقویم

بروشور مشاور املاک

بروشور خلاقانه نقشه

بروشور جذاب تاشو

بروشور خلاقانه

بروشور آکاردئونی

بروشور اختصاصی

بروشور خلاقانه

بروشور برش خاص

بروشور خلاقانه حرفه ای

بروشور رنگی

بروشور رنگی جذاب

بروشور کتابچه ای

بروشور کتابچه ای

بروشور جذاب

بروشور خلاقانه شرکتی

بروشور دفترجه ای

بروشور جذاب

نکات مهم در طراحی بروشور خلاقانه

از آن جایی که نقش بروشور معرفی محصولات و خدمات شما با جزئیاتی بیشتر است و یکی از ملزومات بازاریابی برند شما میباشد مهم است که در نهایت خلاقیت و جذابیت ایجاد شود تا بتواند تاثیر زیادی بر روی مخاطبان بگذارد و باعث برندینگ و در نهایت فروش شما شود،اما از کجا بفهمیم بروشور خلاقانه ما واقعا جذاب و منحصر به فرد است؟ بیایید چندین نکته مهم که رعابت آن در طراحی بروشور خلاقانه حیاتی است را با هم مرور کنیم:

اگر مایل هستید در طراحی بروشور ، حرفه ای تر شوید و نکات مهم بشتری یادبگیرید حتما مقاله 15 نکته طلایی در طراحی بروشور حرفه ای را مطالعه نمایید.

1- برای مخاطبان خود طراحی کنید

در طراحی بروشور خلاقانه این یک امر مهم است،یک طراح گرافیک حرفه ای در ابتدا باید مخاطبان هدف برند مورد نظر را بشناسد و درباره آن ها تحقیق کند تا زمینه های مختلف اجتماعی ، آموزشی ، مالی و غیره آن ها را بداند.بسیار مهم است که قبل از شروع طراحی بروشور مشخصات مشتریان هدف خود را در ذهن داشته باشید و بر اساس آن طرح گرافیکی خود را ایجاد کنید.

بسیار مهم است که بدانید طراحی بروشور شما چه نیازی از آن ها را برطرف میکند؟ به چه سوالی از مشتریان شما پاسخ میدهد؟ چه اهداف تجاری برای خود دارند؟ پاسخ به این سوالات در ابتدای کار به شما دید مناسبی از جامعه مخاطبان هدفتان میدهد و به شما کمک میکند بروشوری طراحی کنید که ارتباط نزدیکی با مخاطبان و مشتریان احتمالی شما داشته باشد.

همچنین با پی بردن به این موارد میتوانید تعیین کنید که چه نوع سبکی برای طراحی بروشور شما مناسب است و بهتر است از چه رنگ ها و تصاویری برای ایجاد بروشور استفاده کنید،حتی به این طریق میتوانید در وقتتان صرفه جویی کنید.

2- از بیشتر از 2 فونت استفاده نکنید

این موضوع را دیگر بسیاری از طراحان حرفه ای به خوبی میدانند ولی شاید بعضی از طراحان به آن اهمیت زیادی ندهند و صرفا به دنبال جذابیت فونت ها باشند،اما این موضوع بسیار مهم است که هرگز از بیش از دو فونت برای طراحی گرافیکی خود استفاده نکنید،دلیل این امر این است که در بروشور ها ما اطلاعات بسیار زیادی قرار میدهیم و از ابتدا تا انتهای آن پر از نوشته است دقیقا بر خلاف کاتالوگ که بیشتر از تصاویر استفاده میشود،در واقع تفاوت بروشور و کاتالوگ در همین است،در چنین مواردی استفاده از فونت های متنوع فقط طرح شما را پیچیده تر میکند و از هدف اصلی طراحی که کاربردی بودن آن برای مخاطبانتان است دور میکند.

بهترین پیشنهادی که میتوانیم برای استفاده از فونت ها به شما عزیزان بکنیم این است که حداکثر از دو فونت هم خانواده استفاده کنید و از یکی از فونت ها برای سرتیتر ها و از فونت دیگر برای نوشته های دیگر استفاده کنید تا خوانایی آن نیز بهبود پیدا کند.برای اینکه با بهترین فونت های فارسی در ایران آشنا شوید پیشنهاد میشود مقاله 10 سایت برتر دانلود فونت فارسی و رایگان را مطالعه نمایید.

3- مطمئن شوید از رنگ های مناسب استفاده میکنید

طراحی بروشور خلاقانه به معنی استفاده بی رویه از رنگ ها نیست،استفاده از رنگ مناسب میتواند کیفیت بروشور شما را به صورت قابل توجهی تحت تاثیر قرار دهد،در ابتدا برای اینکه بیشتر با رنگ ها آشنا شوید پیشنهاد میکنم مقاله روانشناسی رنگ ها را مطالعه کنید تا بیشتر با قدرت رنگ ها آشنا شوید و متوجه شوید که چگونه باید از رنگ ها در طرح های گرافیکی خود استفاده نمایید.

در مرحله اول باید ببینید برندی که برای آن بروشور طراحی میکنید آیا از رنگ سازمانی خاصی استفاده میکند؟ بنابراین شما هم باید از همین رنگ ها پیروی کنید و بر اساس آن طراحی کنید و این موضوع بسیار مهم است.

برای اینکه بتوانید از رنگ سازمانی هر برندی مطلع شوید کافیست به لوگو آن ها نگاهی بیندازید و رنگ های آن را استخراج کنید چرا که معمولا در طراحی لوگو که به عنوان مهم ترین عنصر هویت بصری هر برند شناخته میشود بدون شک از رنگ سازمانی در طراحی آن بهره میبرد.

رنگ ها قدرت بالایی در برانگیختن احساسات افراد دارد و شناخت هر کدام از آن ها و نحوه ترکیب آن در یک طرح به شما کمک میکند طرحی ایجاد کنید که قدرت بالایی در جذب مخاطبان شما و افزایش فروش شما داشته باشد،بنابراین بسیار مهم است که در انجام این کار به دانش کافی برسید و از آن ها به درستی در طراحی ها گرافیکی خود استفاده نمایید.

4- ایده هایتان را ساده اجرا کنید

هیچ طرحی به اندازه طرح های ساده جذاب و تاثیر گذار نیستند،یک طرح ساده طرحی است که بلافاصله خوانندگان را تحت تاثیر قرار میدهد و آن ها میتوانند با یک نگاه متوجه داستان بروشور شما شوند،البته تصور نکنید که در طرح های ساده نمیتوانید بروشور خلاقانه ای طراحی کنید،شما میتوانید با استفاده از رنگ ها و فونت های مناسب و انتخاب سبک مناسب طراحی و استفاده درست از نوع چاپ بروشور طرح هایی ساده و در عین حال خلاقانه و جذاب ایجاد کنید.

برای ایجاد طرح های جذاب و مناسب نیاز است تا با انواع بروشور آشنا باشید و بدانید هر کدام به چه شیوه ای تا میخورند و کدام نوع رایج آن برای برند شما مناسب است برای همین منظور مقاله ذکر شده در سایت گروه طراحی فلامینگو را مطالعه نمایید.

همچنین قدرت تصاویر را دست کم نگیرید،حتما از تصاویر جذاب و با کیفیت در طراحی هایتان استفاده کنید تا مخاطبان از خواندن بروشور شما خسته نشوند و از آن لذت ببرند.

5- استفاده از طوفان فکری

بهتر است به جای اینکه تنها فکر کنید و متنظر ایده های خلاقانه و جذاب به ذهنتان باشید با دیگر طراحان و همکاران خود بنشینید و با هم فکری یکدیگر ایده هایی را بیان کنید،با یکدیگر درباره ایده های مختلف بحث کنید و ببینید که آن ها در این باره چه میگویند.سعی کنید درباره مفاهیم منحصر به فرد بحث کنید و از آن ها ایده های جدید بگیرید.

بدین ترتیب میتوانید در زمان کم ده ها ایده را بررسی و شبیه سازی کنید که ممکن است به تنهایی هرگز نمیتوانستید به این ایده ها برسید.حتی اگر در اطراف شما طراحی نیست و یا میخواهید از افراد زیادی در این باره کمک بگیرید پیشنهاد میکنیم حتما به سایت های گرافیکی معروف در جهان مثل designhill سر بزنید و از طرح های موجود الهام بگیرید،در این گونه سایت ها صد ها طراح حرفه ای حضور دارند که در کار خود بهترین هستند و بهترین فرصت برای شماست که از طرح های این افراد بهترین استفاده را ببرید.

6- از تصاویر با کیفیت استفاده کنید

تصاویر بخشی جدا ناپذیر از طراحی گرافیک شما است و شما کمتر طرحی را میبینید که از تصاویر در آن استفاده نشده باشد،به خصوص در طراحی بروشور بسیار مهم است که از تصاویر با کیفیت بالا و جذاب استفاده کنید تا کیفیت بروشور شما بالا باقی بماند،در بروشور به دلیل این که از متن زیادی استفاده میشود سعی میشود در کنار آن از تصاویر نیز استفاده شود تا مخاطبان از خواندن بروشور خسته نشوند و بتوانند با آن تعامل داشته باشند،هر چند نحوه استفاده از این تصاویر نیز بسیار مهم است.

در بسیاری از سایت ها میتوانید تصاویر جذاب و مناسبی پیدا کنید که ما در مقاله معرفی 10 سایت برتر دانلود تصاویر استوک به آن پرداختیم،کافیست در این سایت ها موضوع مورد نظر خود را جستجو کنید تا به تعداد زیادی از تصاویر با کیفیت بالا دسترسی پیدا کنید.

شما دوستان عزیز برای مطالعه و کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با طراحی انواع خدمات گرافیکی میتوانید مطالب وبلاگ ما را دنبال کنید و اگر به خدمات گرافیکی برای برندتان نیاز دارید تیم ما آماده خدمت و راهنمایی شما عزیزان در این زمینه است ،برای مشاوره رایگان همین حالا با ما تماس بگیرید و یا از طریق پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید.

منبع : designbolts.com
اشتراک گذاری در :

خواندن مقالات زیر به شما پیشنهاد میشود

دیدگاه خود را ثبت کنید

با مشارکت در بحث ها به دیگران کمک کنید