طراحی لوگو برای اینستاگرام
2020/09/10
204 بازدید

راهنمای طراحی لوگو برای اینستاگرام

امروزه به ندرت کسی را پیدا میکنید که حساب اینستاگرام نداشته باشد و در آن فعالیت نکند،این موضوع در ایران هم به همین گونه است تا جایی که امروزه بیش از 25 میلیون ایرانی در اینستاگرام فعالیت میکنند و این یعنی یک فرصت مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی در این بستر.مهم ترین قدم در راه اندازی هر کسب و کاری در ابتدای کار طراحی لوگو آن برند است،فرقی نمیکند که در شبکه های اجتماعی فعالیت میکنید یا از سایت برای فروش استفاده میکنید،در هر حال باید در ابتدای کار یک چهره مناسب از برند خود ایجاد کنید و این چهره مناسب لوگو شماست.لوگو شما تعیین کننده میزان فروش و موفقیت کسب و کار شماست.از همین رو به دلیل اهمیت این موضوع تصمیم گرفتیم مقاله آموزش طراحی لوگو برای اینستاگرام را برای شما آماده کنیم تا با راه و روش های طراحی لوگو بیشتر آشنا شوید.

 

با وجود بیماری کرونا و فرهنگ سازی مناسب در این زمینه،فروش اینترنتی روز به روز در ایران افزایش پیدا کرده تا جایی که امروزه بسیاری از ما برای خرید کردن، اول به فروشگاه های اینترنتی و حساب های اینستاگرام سر میزنیم و در بیشتر موارد خرید خود را نهایی میکنیم.حال اگر شما میخواهید از این بستر بسیار ویژه و مناسب برای راه اندازی کسب و کار و فروش محصولات و خدمات خود استفاده کنید،در قدم اول باید یک لوگو حرفه ای برای برند خود داشته باشید تا بتوانید در کسب و کار خود موفق شوید.متاسفانه در کشور ما قدرت و اهمیت لوگو ها دست کم گرفته میشود و به همین دلیل بسیاری از آن ها بدون اینکه بدانند چه آسیبی به برند خود زده اند و چرا شکست خورده اند،به کار خود پایان میدهند.

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام

طراحی لوگو برای اینستاگرام

 

آنچه در این مطلب می‌خوانید: پنهان

چرا اینستاگرام یک فضای مناسب برای راه اندازی کسب و کار است؟

اینستاگرام در حال حاضر محبوب ترین شبکه اجتماعی در ایران است و تقریبا 30 درصد جمعیت کشور در این شبکه اجتماعی فعالیت میکنند.همین موضوع باعث شده ایسنتاگرام یک فضای مناسب برای راه اندازی کسب و کار اینترنتی شما باشد.استفاده از این شبکه اجتماعی دارای مزیت های زیادی است که بعضی از این موارد عبارتند از:

راه اندازی آسان:

راه اندازی یک کسب و کار در اینستاگرام بسیار آسان است،کافیست یک حساب ایجاد کنید،حسابتان را به نسخه تجاری ارتقا دهید و شروع کنید به قرار دادن محصولات و بازاریابی محصولات و خدمات خود.،به همین راحتی.بسیاری از مدیران سایت ها میدانند که راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی بر بستر سایت چقدر مشکل و هزینه بر است و شما باید میلیون ها تومان هزینه کنید تا یک فروشگاه بسازید و پس از آن هم باید ماهانه میلیون ها تومان برای مدیریت سایت خرج کنید.

اما اینستاگرام این هزینه ها را برای شما ندارد و شما شخصا میتوانید به صورت فردی کسب و کار خود را مدیریت کنید فقط کافیست کمی اصول بازاریابی و جذب مشتری در اینستاگرام را بلد باشید تا پس از مدتی فروش خود را شروع کنید.

راه اندازی کسب و کار بدون دانش فنی:

مزیت راه اندازی کسب و کار در شبکه های اجتماعی این است که بستر راه اندازی آن آماده است و شما نیازی به داشتن تخصص و مهارت در آن ندارید.به طور مثال اگر بخواهید یک سایت راه اندازی کنید و محصولات خود را در آن بفروشید در ابتدا به یک برنامه نویس احتیاج دارید،در مرحله بعدی به یک سئو کار برای بهینه سازی و بهبود مسائل فنی سایت نیاز دارید و در مراحل بعدی به افرادی برای بازاریابی و تبلیغات که همه این ها نیازمند افراد متخصص در هر حوزه است.اما در اینستاگرام این گونه نیست.کافیست یک حساب بسازید و محصولاتتان را درج کنید تا پس از مدتی فرایند فروش خود را بدون هزینه اضافی آغاز کنید.

ایجاد فروش در زمان کوتاه:

زمانی که در هر بستری یک کسب و کار راه اندازی میکنید،پس از درج محصول و خدمات خود باید مشتریان علاقه مند را به سمت خود جذب کنید و این یکی از سخت ترین و پر هزینه ترین کار ها در تجارت الکترونیک است.زمانی که شما سایتی برای فروش دارید از روش های مختلفی اقدام به بازاریابی و جذب افراد علاقه مند به سایت میکنید که تقریبا تمام این کار ها ملزم به پرداخت هزینه و زمان زیاد است تا فرایند فروش خود را آغاز کنید.درست مانند این است که فروشگاه شما در یک بیابان بدون آدرس است و کسی آن را نمیشناسد.

اما شبکه های اجتماعی اینگونه نیست.شما از قبل مشتریان و افراد علاقه مند را در اختیار دارید و فقط لازم است با انجام یک سری کار ها حضور خود را به آن ها اعلام کنید،همین کافیست که با شما آشنا باشند و شما را دنبال کنند تا پس از مدتی فروش خود را شروع کنید.با این کار در زمان و پولتان به میزان قابل توجهی صرفه جویی میکنید.

عدم نیاز به تبلیغات و بازاریابی گسترده:

همان طور که گفتیم استفاده از شبکه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام مزیت های زیادی برای شما دارد و مهم ترین ویژگی این شبکه اجتماعی بزرگ این است که نیاز ندارید هزینه زیادی برای تبلیغات و بازایابی انجام دهید.مرحله اصلی کار یعنی شناسایی و جذب مخاطبان به راحتی و بدون هزینه در این شبکه اجتماعی انجام میشود.با قراردادن پست ها و استوری های جذاب و همچنین رعایت بعضی از اصول در اینستاگرام میتوانید در سریع ترین زمان و بدون هزینه اضافی افراد علاقه مند را به مشتریان وفادار خود تبدیل کنید.

چه لوگو هایی برای اینستاگرام مناسب هستند؟

همان طور که در مقاله انواع لوگو به این موضوع پرداخته شد بیش از 7 نوع لوگو در سه دسته اصلی یعنی لوگو های تصویری،لوگو های نوشتاری و لوگو های ترکیبی وجود دارد که بنا به نوع کسب و کارتان میتوانید هر نوع لوگو را انتخاب کنید.بیایید نگاهی کوتاه به این سه دسته اصلی لوگو داشته باشیم:

1- لوگو های نوشتاری:

لوگو های نوشتاری خود شامل دو نوع هستند.دسته اول که به آن ها مونوگرام (monogram) میگویند دسته ای از لوگو ها هستند که بر مبنای تایپوگرافی هستند و از یک سری حروف تشکیل میشوند.این نوع لوگو ها معمولا مختصر نام برند هستند.

لوگو شرکت هایی مانند IBM , CNN , HP , HBO , NASA از این دسته هستند.احتمالا شما هم متوجه یک الگوی خاص در نام این برند ها شده اید.این برند ها معمولا نام های طولانی ای دارند که قرار گرفتن تمام اسم برند در لوگو منطی نیست به همین دلیل با مختصر کردن نام برند توانسته اند یک لوگو مناسب طراحی کنند.

طراحی لوگو برای اینستاگرام

انواع لوگو های نوشتاری

در صورتی که نام برند شما طولانی است پیشهاد میشود از این لوگو ها برای حساب اینستاگرام خود استفاده کنید،چرا که علاوه بر جذابیت بالا برای شما یک ترفند عالی برای مختصر کردن نام برندتان است.افراد کمی نام های طولانی را به خاطر میسپارند.

دسته دوم لوگو های نوشتاری لوگوتایپ یا (wordmarks) هستند و لوگو هایی بر اساس نوشتار هستند.در این لوگو ها از نام برند برای طراحی لوگو با یک تایپوگرافی اختصاصی استفاده میکنند.استفاده از این نوع لوگو ها مزیت های زیادی برای شما به خصوص شمایی که پیج اینستاگرام دارید دارد.به وسیله این لوگو ها میتوانید نام برند خود را بر سر زبان ها بیندازید و مطمئن باشید افراد زیادی نام برندتان را به خاطر خواهند سپرد.این لوگو ها زمانی استفاده میشوند که شما یک نام متمایز و کوتاه داشته باشید.لوگو شرکت گوگل بهترین مثال برای این دسته است.این برند یک نام کوتاه و متمایزی دارد که با یک طراحی زیبا و قدرتمند توانسته در ذهن همه جای گیرد.

طراحی لوگو برای اینستاگرام

انواع لوگو های نوشتاری

پس حتما لوگوتایپ ها را یکی از گزینه های جدی برای طراحی لوگو خود در نظر داشته باشید.

2- لوگو های تصویری:

دسته بعدی لوگو ها،لوگو های تصویری هستند.همان طور که از نامش پیداست این لوگو ها بر اساس تصاویر هستند و مطمئنا بسیاری از شما این لوگو ها را دیده اید،چرا که بسیاری از برند های بزرگ دنیا از لوگو های تصویری برای برند خود استفاده میکنند.لوگو شرکت های بزرگی همچون اپل و توییتر از این دسته هستند.اما لوگو های تصویری خود به سه دسته تقسیم میشوند.

دسته اول لوگو های pictorial mark و یا logo symbols هستند.بسیاری از ما تصورمان از لوگو های تصویری این نوع لوگو ها هستند.این نوع لوگو ها،لوگو هایی بر مبنای آیکون و گرافیک هستند و لوگو بسیاری از برند های بزرگ در این نوع لوگو جای میگیرد.استفاده از این لوگو ها برای کسب و کار های نوپا بسیار رایج و مناسب است.

طراحی لوگو برای اینستاگرام

انواع لوگو تصویری

دسته دوم،لوگو های انتزاعی هستند.به لوگو هایی انتزاعی میگویند که آیکون و تصویر آن نامفهوم باشد و برای ما معنای خاصی نداشته باشد،درست مثل لوگو شرکت های آدیداس و پپسی.استفاده از این نوع لوگو ها زمانی مناسب است که شما نمیدانید چه مفهومی را در لوگو خود بگنجانید و در این شرایط استفاده از این نوع لوگو ها بسیار هوشمندانه است.

طراحی لوگو برای اینستاگرام

انواع لوگو تصویری

دسته سوم،لوگو های mascots هستند.لوگو های Mascots ، لوگو هایی هستند که یک شخصیت مصور را در بر میگیرند.اغلب این شخصیت ها کارتونی و سرگرم کننده هستند. لوگو های Mascots یک راه عالی برای ایجاد شخصیت های گویا است.معروفترین لوگویی که در این دسته جای میگیرد،لوگو معروف شرکت kfc است.استفاده از این نوع لوگو ها برای کسب و کار های مرتبط با خانواده و کودکان بسیار مناسب و تاثیر گذار است.

یادتان باشد که استفاده از لوگو های تصویری میتواند قدرت زیادی به برند شما بدهد،البته به این شرط که اصولی و حرفه ای طراحی شود.

3- لوگو های ترکیبی:

دسته سوم در انواع لوگو ها،لوگو های ترکیبی هستند.در این لوگو ها متن و تصویر میتوانند در کنار هم قرار بگیرند و یا از بین هم عبور کنند.از معروفترین آن ها میتوان به لوگو burger king و LACOSTE اشاره کرد و در بین برند های ایرانی میتوان به لوگو سایت آپارات و اسنپ و … اشاره کرد.محبوب ترین نوع لوگو در جهان لوگو های ترکیبی هستند چرا که ویژگی هر دو نوع لوگو قبلی خود را به همراه دارد و برند شما زمانی که شناخته تر شد میتوانید نوشتار را حذف کنید تا فقط لوگو تصویری شما باقی بماند.درست مانند کاری که بسیاری از برند های بزرگ دنیا انجام میدهند.

طراحی لوگو برای اینستاگرام

انواع لوگو ترکیبی

البته ما به شما پیشنهاد نمیکنیم که از لوگو های ترکیبی برای کسب و کار خود در اینستاگرام استفاده کنید،دلیل این حرفمان را در قسمت بعدی برای شما قرارداده ایم،با ما همراه باشید.

همان طور که در قسمت بالا خواندید هر لوگو ویژگی منحصر به فرد خود را دارد و شما نسبت به نوع و نام برندتان لوگو نهایی خود را انتخاب میکنید.

تفاوت لوگو شما در اینستاگرام با سایر بستر ها چیست؟

مهم ترین تفاوتی که بین لوگو شما در اینستاگرام با سایر بستر ها وجود دارد سایز تصویر لوگو شماست.تصویر پروفایل شما در اینستاگرام بسیار کوچک است و فقط یک دایره 110 در 110 پیکسل است.بنابراین شما فضای کافی برای انجام کار های خاص در لوگو خود را ندارید.پس بهتر است از طراحی های پیچیده و سنگین خودداری کنید و یک طرح ساده و جذاب را طراحی کنید.

در قسمت قبل هم دقیقا به همین خاطر به این موضوع اشاره کردم که لوگو های ترکیبی برای استفاده در اینستاگرام مناسب نیستند.

یک موضوع دیگر که باید به آن دقت کنید این است که اکثر افراد از طریق تلفن های همراه خود برای کار با اینستاگرام استفاده میکنند و درصد کمی از افراد از تبلت ها استفاده میکنند بنابراین نیازی نیست نگران طراحی لوگو برای دستگاه های مختلف باشید و فقط کافیست برای سایز استاندار یعنی 110 در 110 پیکسل طراحی کنید.

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام

طراحی لوگو برای اینستاگرام

 

چند قانون مهم در هنگام طراحی لوگو برای اینستاگرام:

  • شما نمیتوانید از لوگو ها و تصاویر متحرک برای استفاده در پروفایل استفاده کنید.اگر یک نسخه متحرک از لوگو خود دارید میتوانید آن را در ویدیو های خود استفاده کنید.
  • برای یک تصویر کوچک بسیار آسان است که پیچیده به نظر برسد،بنابراین تا جای ممکن لوگو خود را ساده طراحی کنید.
  • در هنگام طراحی لوگو برای اینستاگرام بسیار به رنگ ها توجه کنید و از پالت رنگی استفاده کنید که کنتراست مناسبی داشته باشد.برای این منظور پیشنهاد میشود مقاله انتخاب بهترین ترکیب رنگ برای لوگو را مطالعه کنید.
  • از متن زیاد استفاده نکنید،از آن جایی که تصویر پروفایل شما بسیار کوچک است خواندن نوشته های زیاد در این مقدار کم بسیار دشوار است.سعی کنید متن خود را در بیوگرافی بنویسید.

فرمت های PNG و JPEG مناسب ترین فرمت برای قراردادن لوگو در اینستاگرام است،سعی کنید بعد از طراحی نهایی لوگو خود فرمت نهایی را یکی از این دو قرار دهید.

اگر از قبل لوگو ندارید،طراحی لوگو برای اینستاگرامتان بسیار آسان تر از وقتی خواهد بود که میخواهید لوگو فعلی خود را برای اینستاگرام بهینه کنید.وقتی آرم خود را برای اینستاگرام طراحی میکنید،درست از همان اصولی پیروی کنید که قبلا برای لوگو های خود استفاده میکردید،تفاوتی ندارد.این بدین معناست که شما باید از تمام اصول طراحی لوگو پیروی کنید و موارد مهمی همچون تایپوگرافی،رنگ،شکل و تصویر مناسب و مرتبط با برند خود را در طراحی لحاظ کنید.به شما پیشنهاد میکنم برای آشنایی با اصول طراحی لوگو حرفه ای مقاله آموزش طراحی لوگو در 7 مرحله را مطالعه کنید.

اگر از قبل لوگو دارید:

اگر از قبل برای برندتان لوگو دارید،شاید سخت ترین کاری که باید بکنید آپلود تصویر لوگو در پیچتان است:)هر چقدر لوگو ساده تری داشته باشید خواهید داد که پروفایلتان جذاب تر خواهد شد.اما اگر یک لوگو پیچیده تر دارید شاید بهتر باشد آن را ادیت کنید و تا جای ممکن لوگو را خلوت تر کنید.

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام

لوگو اینستاگرام مک دونالد

 

اگر لوگو فعلی شما یک لوگو ترکیبی است شاید بهتر باشد فقط تصویر لوگو را در پروفایل قرار دهید و نوشتار را حذف کنید.انجام این در صورتی که لوگو شما اصولی طراحی شده باشد بسیار آسان خواهد بود.پیشنهاد میکنیم قبل از هر کاری لوگو را در اینستاگرامتان آپلود کنید و مرحله به مرحله این کار را انجام دهید تا جایی که بهترین تصویر را به دست بیاورید.دقت کنید که آیا لوگو فعلی واضح است و هر کس با دیدن آن به راحتی میتواند متوجه آن شود؟آیا طرح فعلی با سادگی خود،لوگویی جذاب شده است؟

یک روش موثر دیگر برای تبدیل یک لوگو پیچیده به یک لوگو ساده و سازگار با اینستاگرام،استفاده از اصلی ترین عنصر لوگو به عنوان یک تصویر مستقل است.به طور مثال برجسته ترین ویژگی لوگو والت دیزنی  فونت منحصر به فرد آن است.به حرف D در لوگو دقت کنید.آنها بنا به موقعیتی که از لوگو خود استفاده میکنند عناصر اصلی لوگو خود را کم میکنند.هر چقدر فضای کمتری برای این کار داشته باشند از عناصر اصلی لوگو کم میکنند و در نهایت در کوچکترین فضا فقط حرف بزرگ D که معرف شرکت والت دیزنی است را قرار میدهند.

همچنین به لوگو معروف channel توجه کنید.لوگو این برند یک لوگو ترکیبی است و در موارد کوچکتر لوگو و نوشتار را در کنار هم قرار میدهند و در سایز های کوچکتر فقط تصویر اصلی آرم را قرار میدهند.

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام

لوگو های معروف جهان در ابعاد مختلف

 

چه کارهایی هنگام طراحی لوگو برای اینستاگرام نباید انجام دهیم؟

شاید وقتی در حال طراحی لوگو برای اینستاگرام هستید دانستن کارهایی که نباید انجام دهید به اندازه کار هایی که باید انجام دهید مهم باشد.بیشتر طراحی های اینستاگرام تخصصی هستند و از قواعد کلی و عمومی پیروی نمیکنند.البته که باید به یک سری قوانین کلی عمل کنید تا یک طراحی جذاب داشته باشید.در هنگام طراحی لوگو برای اینستاگرام بهتر است موارد زیر را رعایت کنید:

شعارتان را در لوگو قرار ندهید:

البته که ما نمیگوییم نام تجاری شما نباید دارای شعار باشد،اتفاقا شعار تبلیغاتی کمک بسیاری به رشد برند شما میکند.اما توجه کنید که سایز کوچک پروفایل در اینستاگرام نمیتواند پاسخگوی لوگو و نوشتار باشد و کاربر را سردرگم میکند.بهترین کار این است که شعار برند خود را در ابتدای بیو پیجتان بزنید و همچنین میتوانید از شعار ها در استوری ها و پست های اینستاگرامتان استفاده کنید.

فراموش نکنید که رقبای خود را بررسی کنید:

قبل از اینکه لوگو خود را طراحی کنید،لوگو رقبای صنعت کاری خود در اینستاگرام را بررسی کنید.به دنبال شباهت ها و ویژگی های مهم لوگو آن ها بگردید و ببینید چه چیزی لوگو آن ها را منحصر به فرد کرده،این کار به شما ایده های زیادی میدهد اما دقت کنید که هرگز کپی نکید و سعی نکنید طرح مشابه با رقبای خود بزنید.این کار در نهایت باعث شکست کسب و کار شما خواهد شد.لوگو شما باید مثل برندتان منحصر به فرد باشد.

از رنگهایی که شباهت زیادی به یکدیگر دارند استفاده نکنید:

لوگو شما باید توجه بسیاری از بینندگان را به خود جلب کنند.هنگامی که برای لوگوی اینستاگرام خود یک پالت رنگ انتخاب می کنید ، انتخاب رنگهایی که کنتراست زیادی دارند،بسیار مهم است. یک پالت سیاه و سفید ، نارنجی و آبی ، سبز و طلایی یا صورتی و زیتونی بسیار جذاب تر از یک پالت صورتی و بژ یا قرمز و نارنجی است.

این به این معنا نیست که رنگهای یک خانواده نمی توانند در لوگو شما کنار هم باشند،اما اگر تصمیم دارید این کار را انجام دهید ، اطمینان حاصل کنید که بین آنها تفاوت بینایی کافی وجود دارد که باعث جذب نگاه بیننده شود.

راه های طراحی لوگو برای اینستاگرام

اکنون بعد از مشخص کردن نوع لوگو و فهمیدن باید ها و نباید های طراحی لوگو،وقت آن رسیده که شروع به طراحی لوگو حرفه ای خود کنید.همان طور که قبلا اشاره کرده ایم برای طراحی لوگو شما راه حل های مختلفی دارید:

1- طراحی لوگو توسط آژانس های طراحی:

بهترین روش برای طراحی لوگو،همکاری با آژانس های طراحی در ایران است.آژانس های طراحی مثل تیم ما با داشتن طراحان حرفه ای و سابقه طولانی بهترین طرح ها را با کمترین قیمت برای شما طراحی میکنند و شما خیالتان از بابت داشتن بهترین لوگو راحت است.در صورتی که بودجه لازم برای طراحی لوگو دارید(که من پیشنهاد میکنم که حتما برای لوگو تان بودجه در نظر بگیرید)،طراحی لوگو خود را به آژانس ها و تیم های طراحی بسپارید.

2- طراحی لوگو توسط فریلنسر ها:

فریلنسر ها هم یکی دیگر از گزینه های طراحی لوگو (البته به صورت پولی) هستند.شما ممکن است با طراحان بیشماری در شبکه های اجتماعی روبرو شده باشید که هر کدام با یک قیمت مشخص برای شما لوگو طراحی میکنند،البته ما هم همکاری با فریلنسر ها را به شما پیشنهاد میکنیم اما حتما در انتخاب فرد مناسب بسیار دقت کنید.هر فردی مهارت و تجربه منحصر به فردی دارد و شما نمیتوانید از تمام فریلنسر ها یک انتظار داشته باشید.به شما پیشنهاد میکنیم قبل از شروع همکاری حتما در مورد طراح تحقیق کنید و نمونه کار های آن را بررسی کنید.

3- طراحی لوگو توسط لوگو ساز ها:

از آن جایی که این گزینه معمولا رایگان است و به تخصص خاصی نیاز ندارد،بیشتر افراد در ابتدا سعی میکنند این گزینه را امتحان کنند.منظور از لوگو ساز ها،وبسایت ها و اپلیکیشن هایی هستند که در آنها شما میتوانید اقدام به طراحی رایگان لوگو کنید.ساز و کار این لوگو ساز ها به این گونه است که شما با دادن یک سری اطلاعات کلی و حدس سلیقه شما توسط سوالاتی که از شما پرسیده میشود چندین لوگو از پیش آماده به شما پیشنهاد میدهد و شما میتوانید این لوگو ها را سفارشی کنید.معمولا لوگو ساز های آنلاین حرفه ای تر از اپلیکیشن های طراحی لوگو هستند.برای معرفی و راهنمای استفاده از لوگو ساز های معروف مقاله طراحی لوگو آنلاین را مطالعه فرمایید.

اما به طور کلی چندین لوگو ساز محبوب وجود دارند که میتوانید به وسیله آن ها اقدام به طراحی لوگو آنلاین برای اینستاگرام در سریع ترین زمان کنید:

1- spark.adobe.com

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام در Adobe spark

طراحی لوگو برای اینستاگرام در Adobe spark

 

به طور حتم همه شما شرکت Adobe را میشناسید.این شرکت توسعه دهنده بزرگترین نرم افزار های طراحی لوگو دردنیاست.در وبسایت این شرکت بزرگ یک بخش مهم تحت عنوان طراحی آنلاین ایجاد شده که میتوانید به صورت رایگان و آنلاین اقدام به طراحی لوگو کنید.پیشنهاد میشود که حتما از این وبسایت استفاده کنید،مراحل کار بسیار ساده است و میتوانید در سریعترین زمان یک لوگو طراحی کنید.

2- mybrandnewlogo.com

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام در mybrandnewlogo

طراحی لوگو برای اینستاگرام در mybrandnewlogo

 

mybrandnewlogo یکی از وبسایت های طراحی لوگو آنلاین است که البته چندان در بین لوگو ساز ها محبوب نیست اما یک قابلیت ویژه برای طراحی لوگو برای اینستاگرام دارد که در این بین بسیار خاص است.شما تنها با وارد کردن نام برند و یک سری اطلاعات دیگر میتوانید در سریع ترین زمان یک لوگو برای خود داشته باشید.

3- logogenie.net

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام در logogenie

طراحی لوگو برای اینستاگرام در logogenie

 

logogenie یکی از محبوب ترین لوگو ساز های دنیاست.به وسیله این سایت میتوانید لوگو های حرفه ای با قابلیت شخصی سازی طراحی کنید.

4- canva.com

 

طراحی لوگو برای اینستاگرام در Canva

طراحی لوگو برای اینستاگرام در Canva

 

وبسایت canva قوی ترین و محبوب ترین لوگو ساز دنیاست.قابلیت های بی نظیر این سایت،canva را از دیگر رقبا متمایز میکند،این سایت علاوه بر لوگو بسیاری از خدمات گرافیکی دیگر را نیز پیشتیبانی میکند.قابلیت های شخصی سازی در این سایت بسیار بالاست و فقط کافیست آن را امتحان کنید تا متوجه کیفیت و قدرت بالای این لوگو ساز شوید.

امیدوارم از مطالعه این مقاله لذت کافی را برده باشید و اکنون بتوانید لوگو های خود را برای برندتان طراحی کنید و در اینستاگرام شروع به کسب درآمد کنید.بسیار خوشحال میشویم که نمونه کار های لوگو شما عزیزان را ببینیم.در صورتی که به خدمات طراحی لوگو و سایر خدمات گرافیکی دیگر برای برند اینستاگرامی خود نیازمندید تیم ما آماده پاسخگویی به نیاز شما عزیزان است.

 

منبع : www.logogenie.net
فایل pdf : دانلود کنید
اشتراک گذاری در :

خواندن مقالات زیر به شما پیشنهاد میشود

دیدگاه خود را ثبت کنید

با مشارکت در بحث ها به دیگران کمک کنید