طراحی پوستر آنلاین
2020/10/17
262 بازدید

10 سایت برتر طراحی پوستر آنلاین و رایگان

پوستر ها امروزه یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به شمار میروند و اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید که در روز بار ها این پوستر ها را در اطراف خود میبینیم.از پوستر ها استفاده های بسیاری میشود تا جایی که امروزه طراحی پوستر به یکی از شاخه های مهم طراحی گرافیک تبدیل شده است و نحوه طراحی آن اهمیت بسیاری دارد.بعضی از برند ها از پوستر ها به منظور تبلیغات محصولات و خدمات خود استفاده میکنند و بعضی برای اطلاع رسانی رویداد های پیش رو از قدرت و تاثیر آن ها استفاده میکنند.در صورتی که شما میخواهید برای خود پوستر طراحی کنید و در حال حاضر بودجه لازم برای طراحی اختصاصی آن را ندارید میتوانید این مقاله را تا انتها دنبال کنید تا به شما 10 سایت برتر طراحی پوستر آنلاین به صورت رایگان را معرفی کنیم.

در این مقاله به شما سایت هایی معرفی میکنیم که میتوانید به وسیله آن به صورت آنلاین اقدام به طراحی و شخصی سازی پوستر خودتان کنید.برای استفاده از امکانات این سایت ها کافیست بعد از ورود به هر سایت در آن ثبت نام کنید و سپس یک قالب پیش فرض را انتخاب کنید و یا به وسیله یک صفحه خالی خودتان پوستر را طراحی کنید،بعد از انتخاب قالب مورد نظر میتوانید از طریق ویرایشگر هر سایت به راحتی المان های خود را اضافه کنید و پوستر را شخصی سازی کنید.

1- Canva poster maker

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در Canva

 

در سری مقالات گروه طراحی فلامینگو بار ها از نام این سایت به عنوان یکی از سایت های برتر طراحی گرافیک به صورت آنلاین یاد شده. به وسیله ابزار قدرتمند Canva میتوانید به راحتی و در عرض چند دقیقه هر طرحی که نیاز دارید را طراحی و دانلود کنید.یکی از امکانات حرفه ای این سایت طراحی پوستر آنلاین و طراحی لوگو است که طرح های آماده بسیار جذابی هم دارد.پیشنهاد میشود حتما از این ابزار قدرتمند و حرفه ای استفاده کنید.

2- piktochart poster maker

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در piktochart

 

ابزار piktochart یک ابزار حرفه ای است که تخصص اصلی آن طراحی اینفوگرافیک است،اما ما از امکان دیگر آن که طراحی پوستر آنلاین است استفاده میکنیم،بعد از ورود به سایت و کلیک روی گزینه Create my poster از شما میخواهد که در سایت لاگین کنید و اگر اولین بار است که از این سایت استفاده میکنید باید در آن ثبت نام کنید،بعد از ثبت نام به صفحه طراحی پوستر منتقل میشوید و میتوانید به راحتی شروع به طراحی کنید.

3- Venngage

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در Venngage

 

venngage یکی از ابزار های خوب طراحی پوستر آنلاین است،با ورود به سایت و کلیک روی گزینه create a poster now و سپس ثبت نام از شما چند سوال در رابطه با برندتان میپرسد و در نهایت برای به دست آوردن سلیقه شما از شما میخواهد چندین طرح را انتخاب کنید،در نهایت وارد صفحه ادیتور سایت میشوید و میتوانید شروع به شخصی سازی پوستر کنید.

4- postermywall

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در postermywall

 

سایت postermywall یک ابزار ارائه فایل های لایه باز است که میتوانیم در آن به صورت رایگان پوستر طراحی کنیم،در این سایت شما قالب های آماده بسیار زیادی را میبینید که دست شما را در انتخاب طرح مورد نظر باز میگذارد.برای استفاده از امکانات آن نیاز به ثبت نام دارید،همچنین در صورتی که به نرم افزار های گرافیکی تسلط دارید میتوانید فایل های لایه باز پوستر را دانلود کنید و خودتان آن را شخصی سازی کنید.

5- crello poster maker

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در crello

 

این ابزار هم مانند سایت قبلی فایل های لایه باز ارائه میدهد که در آن ابزار طراحی پوستر آنلاین نیز دیده میشود،در سایت crello میتوانید از بین انبوه طرح های آماده یکی را انتخاب کنید و شروع به شخصی سازی آن کنید،برای استفاده از امکانات این سایت نیاز است اول ثبت نام کنید و سپس از امکانات آن استفاده کنید.همچنین ویرایشگر این سایت بسیار حرفه ای است و ازز قابلیت های بسیاری بهره مند است،پیشنهاد میشود حتما از این ابزار استفاده کنید.

6- Adobe spark poster maker

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در Adobe spark

 

ابزار Adobe spark محصول شرکت معروف Adobe سازنده نرم افزار های قدرتمند گرافیکی است که به تازگی راه اندازی شده و توانسته در این مدت بسیار محبوب شود.در این سایت میتوانید بسیاری از طرح های گرافیکی را به صورت آنلاین شخصی سازی کنید،برای استفاده از این سایت نیاز است تا یک حساب adobe داشته باشید،اگر حسابی ندارید کافیست در آن ثبت نام کنید و شروع به طراحی پوستر آنلاین کنید.کلیه امکانات این سایت رایگان است.

7- fotor

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در fotor

 

fotor ابزار جدیدی است که امکانات قابل قبولی را برای طراحی پوستر آنلاین به ما ارائه میدهد.بعد از ورود به سایت و زدن گزینه get started میتوانید شروع به طراحی پوستر کنید،در ابتدا یک قالب آماده را انتخاب کنید و از طریق ویرایشگر آن شروع به شخصی سازی کنید.

حرفه ای

8- visme poster maker

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در visme

 

visme را بار ها در مقالات مخلتف به شما معرفی کرده ایم و همین موضوع نشان میدهد که این سایت معتبر است و همیشه در بین ده سایت برتر طراحی های مختلف قرار گرفته.بعد از ورود به سایت و ثبت نام در آن بر روی گزینه Create your poster کلیک کنید تا وارد ویرایشگر این سایت شوید و اقدام به شخصی سازی طرح های آن کنید.

9- designcap poster maker

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین در designcap

 

designcap یکی از معروفترین ابزار های طراحی گرافیک به صورت آنلاین است که توانسته در طول این سال ها بسیار محبوب شود،دلیل این محبوبیت امکانات بالا و راحتی استفاده از آن است.با ثبت نام در این سایت و کلیک روی گزینه Get started Now به صفحه ویرایشگر منتقل میشوید و میتوانید از بین طرح های آماده یکی را برای شخصی سازی انتخاب کنید.

10- befunky

 

طراحی پوستر آنلاین

طراحی پوستر آنلاین

 

آخرین ابزار این لیست سایت befunky است،این سایت هم امکانات قابل قبولی به ما ارائه میدهد و ویژگی اول آن این است که در ابتدا نیازی به ثبت نام نیست و میتوانید بلافاصله یک طرح مناسب برای خود انتخاب کنید.

بسیار خوب تا اینجای کار به شما 10 سایت طراحی پوستر آنلاین را معرفی کردیم که اکثر آن ها رایگان بود و کار با آن ها بسیار ساده است.امیدوارم تا به اینجا توانسته باشید تا پوستر مورد نظر خود را ایجاد کنید و از آن لذت ببرید.در صورتی که کیفیت پوستر ساز ها برای شما قابل قبول نیست،میتوانید از خدمات طراحی پوستر ما استفاده کنید تا با یک قیمت بسیار پایین یک طرح حرفه ای و جذاب را دریافت کنید که برای شما میتواند درآمد ایجاد کند.در طراحی پوستر حرفه ای نکات بسیاری باید رعایت شود که انجام آن فقط توسط طراحان حرفه ای امکان پذیر است.برای مشاهده نمونه کار ها و اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی پوستر مراجعه نمایید.

 

فایل pdf : دانلود کنید
اشتراک گذاری در :

خواندن مقالات زیر به شما پیشنهاد میشود

دیدگاه خود را ثبت کنید

با مشارکت در بحث ها به دیگران کمک کنید