طراحی بنر تبلیغاتی

بنر ها تاریخچه ای طولانی دارند و از دیر باز توسط عموم به منظور تبلیغات و دعوت به اقدام برای انجام کاری که هدف ما است استفاده میشد.این موضوع با ورود انسان به دنیای دیجیتال گسترده تر نیز شد و ثابت شد که بنر ها در هر حالت کاربرد خود را حفظ میکنند و برای تبلیغات مناسب هستند.امروزه بنر ها نقشی اساسی در تبلیغات دیجیتال دارند و به همین منظور نحوه طراحی بنر تبلیغاتی اهمیت بالایی دارد.

چرا طراحی بنر مهم است؟

بدون شک با اجرای کمپین های تبلیغاتی خود در سایت ها و شبکه های اجتماعی مختلف متوجه خواهید شد که این نوع تبلیغات تا چه حد هزینه بر است و شما باید بودجه زیادی را برای این نوع تبلیغات صرف کنید ، بنابراین برای اینکه بودجه و هزینه صرف شده ما برای تبلیغات هدر نرود بسیار منطقی است که تمام سعی خود را بکنیم تا از این تبلیغات حداکثر بازدهی و نتیجه را دریافت کنیم.

یکی از راه های افزایش نرخ بازدید و کلیک و در نهایت افزایش فروش و برندینگ ، طراحی بنر تبلیغاتی به صورت اصولی و حرفه ای است ، این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد چرا که کاربر با دیدن بنر شماست که تصمیم میگیرد روی آن کلیک کند یا خیر . بنر طراحی شده باید به قدری جذاب و وسوسه کننده باشد که کاربر ترغیب شود روی آن کلیک کند و یکی از راه هایی که باعث ایجاد این انگیزه در آن ها میشود ، گرافیک جذاب و طراحی اصولی بنر شماست.

طراحی بنر و به خصوص طراحی بنر تبلیغاتی اصول و روش های مخصوص خود را دارد که باعث میشود یک بنر تاثیر گذار و جذاب باشد تا کاربر بخواهد به آن توجه کند و نسبت به آن واکنش مناسب نشان دهد ، در ادامه به اصول طراحی بنر تبلیغاتی و حرفه ای میپردازیم.

انواع بنر های تبلیغاتی

زمانی که میخواهیم نوع تبلیغات بنری را بر اساس استراتژی خود تعیین کنیم باید ابتدا تصمیم بگیریم که کدام نوع بنر را برای تبلیغات استفاده کنیم ، در این جا سه نوع رایج تبلیغات بنری را معرفی میکنیم :

بنر های ثابت

بنر های ثابت یا استاتیک به بنر هایی گفته میشود که تنها شامل یک تصویر در ابعاد مشخص است و در آن از انیمیشن و پویایی استفاده نمیشود ، این نوع بنر ها بسیار رایج هستند و اکثر برند های بزرگ از این نوع بنر های تبلیغاتی برای تبلیغات در سایت های مختلف استفاده میکنند.

نمونه طراحی بنر برای تور مسافرتی

نمونه طراحی بنر برای تور مسافرتی

مزایای بنر های ثابت :

 • در تمام سیستم عامل ها و دیوایس ها به خوبی نمایش داده میشود
 • اثر گذاری بالایی دارند چرا که منجبر به افزایش بازدید و در نهایت افزایش فروش شما میشوند
 • به دلیل استاتیک بودن باعث آزار کاربران نمیشود
 • برای مشاهده این بنر ها نیاز به افزونه خاصی نیست
 • قیمت طراحی بنر های ثابت بسیار پایین تر از سایر بنر هاست

بنر های گیف یا متحرک

بنر های تبلیغاتی متحرک به بنر هایی گفته میشود که معمولا به صورت متحرک هستند و شامل چندین تصویر در کنار هم هستند که باعث ایجاد انیمیشن در بنر میشوند. این بنر ها امروزه محبوب ترین نوع بنر برای تبلیغات هستند چرا که اثر گذاری بسیار بالایی دارند. احتمالا شما هم این نوع تبلیغات را در سایت های مختلف بار ها دیده اید و حتی روی آن کلیک کرده اید!

دلیل اثر گذاری بالا این بنر ها همین پویانمایی آن هاست در این بنر ها شما میتوانید به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را به کاربران در چندین اسلاید نمایش دهید و سپس از آن ها دعوت کنید که روی بنر شما کلیک کنند.نحوه طراحی این بنر ها بسیار اهیمت دارند و فرد طراح باید با اصول طراحی بنر تبلیغاتی کاملا آشنا باشد.

مزایای بنر های متحرک

 • میتوانید یک بنر تبلیغاتی تا حداکثر 15 ثانیه که شامل چندین تصویر کنار هم است داشته باشید تا اثر گذاری بنر شما بیشتر شود
 • به دلیل متحرک بودن این بنر ها نرخ کلیک یا CTR بالاتری دارد
 • این بنر ها باعث تعامل بیشتر کاربران با شما میشود
 • به دلیل ماهیت آن میتوانید کاربران را درگیر تبلیغات خود کنید
 • برندینگ در این تبلیغات به خوبی جواب میدهد

بنر های html

دسته آخر که کمتر از سایر بنر ها کاربرد دارند ، بنر های html هستند. اگر نمیدانید معنی این کلمه چیست باید بگوییم که html مخفف زبان نشانه گذاری ابر متن است و صفحات وب با آن نوشته میشود ، در واقع این نوع بنر ها با html طراحی میشوند و مزایای و معایب خاصی نسبت به بنر های تصویری (png & jpg) و بنر های گیف (Gig) دارند.یکی از مزایای این بنر این است که حجم بسیار کمتری نسبت به بنر های تصویری و متحرک دارند و البته به دلیل سازگاری با ساختار صفحات وب گزینه بسیار مناسبی هستند.

دلیل کم رونقی این نوع بنر ها در ایران این است که سیستم های تبلیغاتی بنری در ایران از این قالب پشتیبانی نمیکنند و این مشکلی است که امیدواریم به زودی در ایران رفع شود ، چرا که بسیار بهینه هستند و قابلیت نمایش در تمامی سیستم ها را دارند.لازم به ذکر است که در این بنر ها علاوه بر html از css و زبان javascript برای ایجاد ظاهری جذاب تر و پویانمایی استفاده میشود.

از آن جایی که این نوع بنر ها در ایران کاربرد کمی دارند از ارائه توضیحات بیشتر در این مورد خودداری میکنیم.

نکات مهم طراحی بنر تبلیغاتی

در طراحی بنر تبلیغاتی نکات بسیار زیادی وجود دارد که باید رعایت شود تا بنر ما تاثیر قابل توجهی در بازدهی تبلیغات ایجاد کند،جدا از توانایی و تخصص طراح و میزان تجربه ، نکات مهمی وجود دارد که باید در طراحی بنر رعایت شود،در این جا به ذکر چند نکته بسنده میکنیم تا ذهن شما عزیزان را با مسائل تخصصی مشغول نکنیم:

 • رعایت استفاده از ابعاد استاندارد در طراحی بنر و طراحی در اندازه های مختلف برای سیستم های تبلیغاتی
 • رعایت سلسله مراتب در طراحی بنر : از آن جا که بنر های تبلیغاتی برای افزایش آگاهی از برند شما طراحی شده رعایت سلسله مراتب در سه مولفه اصلی یعنی لوگو برند شما ، ارزش پیشنهادی شما و دعوت به اقدام به عمل (Call to action) اهمیت بالایی دارد. به این صورت که شما در مرحله اول باید لوگو خود را به مخاطبان نشان دهید برای اینکار شما نیاز به یک لوگو حرفه ای دارید (اگر هنوز لوگویی ندارید پیشنهاد میکنم به صفحه طراحی لوگو مراجعه نمایید)،در مرحله دوم باید ارزش پیشنهادی خود را ارائه دهید مثلا استفاده از کلمات “50 درصد تخفیف ویژه” و یا “پیشنهاد با مدت محدود” میتواند برای کاربران مناسب باشد و در مرحله آخر میتوانید با یک راهنمایی یا دکمه آن ها را به سمت سایتتان سوق دهید.
 • طراحی ساده به منظور حفظ کیفیت و افزایش تاثیر گذاری
 • استفاده مناسب از دکمه ها برای دعوت مخاطبین به انجام کاری
 • نوشتن متن ها به صورت خوانا با اندازه و رنگ مناسب
 • استفاده از انیمیشن ها به صورت بهینه در طراحی بنر
 • طراحی بنر سازگار با برند شما
 • ایجاد حس خوب در مخاطبان و ترغیب آن ها به واکنش
 • استفاده بهینه از تصاویر (فقط در مواقع نیاز)
 • استفاده از رنگ های مناسب و …. صد ها نکات ریز و درشت دیگر که در طراحی بنر تبلیغاتی باید رعایت شود

طراحی بنر اینستاگرام

همان طور که شما در سایت های مختلف اقدام به تبلیغات میکنید نیاز دارید تا در شبکه های اجتماعی نیز این کار را انجام دهید. شبکه های اجتماعی بستر بسیار مناسبی برای تبلیغات و ارتباط با مخاطبین و مشتریان احتمالی شماست و بهتر است از این فرصت استفاده کنید تا خودتان را به آن ها نشان دهید ، این روز ها اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی در ایران و جهان است و بسیاری از افراد در ایران کسب و کار خود را در این بستر راه اندازی کرده اند و در حال کسب درآمد از آن هستند.

یکی از رایج ترین شیوه های تبلیغات در اینستاگرام ، تبلیغات از طریق استوری ها و پست های پیج های مختلف است و برای این نوع تبلیغات شما نیاز به یک بنر جذاب و حرفه ای دارید تا مخاطبان حاضر در صفحات مختلف را ترغیب به دیدن از پیجتان کنید و بدین ترتیب یک گام بزرگ در افزایش مخاطبین و فروشتان از طریق اینستاگرام بردارید.

ما مفتخر هستیم تا طراحی بنر های شما عزیزان در اینستاگرام را در کمترین زمان با یک تخفیف ویژه انجام دهیم تا شما عزیزان مطمئن شوید کمپین های تبلیغاتی شما به بهترین شکل اجرا میشود و برای شما مخاطب و فروش بیشتر ایجاد خواهد کرد.

قیمت طراحی بنر تبلیغاتی

قیمت های طراحی بنر بنا به نوع آن که در بالا توضیح دادیم متغیر است ، دقت داشته باشید که اگر نیاز به بنر های زیادی دارید بهتر است از پکیج های بزرگتر استفاده کنید تا از هزینه های شما کاسته شود ، اگر حجم سفارشات شما عزیزان بالاست با ما تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان به شما عزیزان ، یک تخفیف ویژه بنا به حجم سفارشتان برای شما در نظر بگیریم.

با این حال تعرفه های طراحی بنر تبلیغاتی ما در پایین صفحه قرار گرفته و شما میتوانید از بین پکیج های موجود یکی را انتخاب کنید و یا با ما تماس بگیرید تا پکیج اختصاصی شما را ایجاد کنیم.

سفارش طراحی بنر تبلیغاتی

شما عزیزان برای سفارش طراحی بنر تبلیغاتی خود میتوانید همین حالا با شماره های درج شده در بالای صفحه با ما تماس بگیرید و یا از طریق بخش پشتیبانی آنلاین با ما در ارتباط باشید،همکاران ما به صورت 24 ساعته آماده پاسخ به سوالات و مشاوره به شما عزیزان هستند.سفارش شما بلافاصله پس از گفتگو با همکاران ما ثبت خواهد شد و پروسه طراحی آن در اسرع وقت شروع میشود،منتظر تماس های شما عزیزان هستیم.

نمونه کار طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی بنر مسابقات آنلاین شطرنج

طراحی بنر مسابقات آنلاین شطرنج

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : فاطمه نصر
طراحی بنر وبسایت خدمات SEO

طراحی بنر تبلیغاتی وبسایت خدمات SEO

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : محمد باقری
طراحی بنر فروشگاه اینترنتی

طراحی بنر تبلیغاتی فروشگاه اینترنتی

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : مصطفی اصفهانی
طراحی بنر فروشگاه اینترنتی ساعت

طراحی بنر فروشگاه اینترنتی ساعت

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : سایه مظفری
نمونه طراحی بنر آژانس گردشگری

طراحی بنر آژانس گردشگری

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : سعید لایقی

تعرفه طراحی بنر تبلیغاتی

طراحی بنر ثابت

 • طراحی در سایز دلخواه شما
 • طراحی در 3 سایز مختلف به صورت رایگان
 • تغییر در طراحی تا 3 بار
 • طراحی مطابق با اصول تبلیغات و برندینگ
 • طراحی توسط طراحان برتر کشور
100 هزار تومان 2 روز

طراحی بنر متحرک

 • طراحی در سایز دلخواه شما
 • تغییر در طراحی تا 3 بار
 • طراحی مطابق با اصول تبلیغات و برندینگ
 • طراحی توسط طراحان برتر کشور
 • تخفیف ویژه برای طراحی در ابعاد دیگر
150 هزار تومان 3 روز

طراحی بنر – پکیج یکتانت

 • طراحی بنر مخصوص تبلیغات در یکتانت
 • طراحی به صورت متحرک و ثابت
 • طراحی در 6 سایز مختلف
 • تغییر در طراحی تا 4 بار
 • طراحی مطابق با اصول تبلیغات و برندینگ
 • طراحی توسط طراحان برتر کشور
300 هزار تومان 4 روز
مشاوره رایگان
نظرات مشتریان

در صورتی که سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شماتماس بگیرند.

سوالات متداول در طراحی بنر تبلیغاتی

بنر ها در چند ابعاد طراحی میشوند؟

ابعاد بنر ها بسته به نیاز شما تعیین میشود و بر اساس آن طراحی را شروع میکنیم ، شما عزیزان بنا به بسته ای که انتخاب کرده اید میتوانید درخواست طراحی بنر در 3 یا 4 سایز مختلف را به صورت رایگان تعیین کنید و برای طراحی در سایز های بیشتر میتوانید قبل از ثبت سفارش به ما اعلام کنید تا برای شما فاکتور ارسال شود.

همچنین اگر برای تبلیغات در سیستم های تبلیغات گسترده مثل یکتانت به بنر در ابعاد مختلف نیاز دارید میتوانید از پکیج اختصاصی ما که طراحی بنر ثابت و متحرک در 6 سایز مختلف است را انتخاب نمایید تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه هایتان ، بنر هایی در تمام ابعاد استاندارد داشته باشید.

طراحی بنر اینستاگرام و تلگرام به چه صورت است؟

یکی دیگر از زیر خدمات طراحی بنر در تیم ما ، طراحی بنر های شبکه های اجتماعی شما مثل اینستاگرام و تلگرام است ، شما عزیزان برای تبلیعات در شبکه های اجتماعی به این بنر ها نیاز دارید و برای اینکه تبلیغات شما حداکثر تاثیر گذاری را برای شما داشته باشد بهتر است بنر هایی حرفه ای داشته باشید و برای این کار میتوانید روی خدمات ما حساب باز کنید.

ما برای شما بنر های ثابت و متحرک در ابعاد مناسب شبکه های اجتماعی شما طراحی میکنیم ، برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه ها میتوانید با ما تماس بگیرید.

سفارشات بالا شامل تخفیف هم میشود؟

تیم ما همیشه حامی کسب و کار ها بوده و هدف ما کمک به شما عزیزان برای فروش بیشتر و رونق کسب و کارتان است ، به همین دلیل اگر حجم سفارشات شما بالاست کافیست با ما تماس بگیرید تا بنا به حجم سفارشات شما تخفیف هایی ویژه برای شما در نظر بگیریم.

همچنین ما برای طراحی بنر های شبکه های اجتماعی شما مثل تلگرام و اینستاگرام در صورتی که همکاری به صورت بلند مدت باشد تخفیف های ویژه ای در نظر میگیریم تا خیالتان از مدیریت بنر هایتان در شبکه های اجتماعی راحت باشد.

همین طور اگر به دنبال فرد یا شرکتی برای طراحی پست هایتان در شبکه های اجتماعی هستید میتوانید روی تیم ما حساب کنید و ما به طور کامل با یک تخفیف ویژه طراحی پست های شما را به عهده میگیریم،برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

قیمت طراحی بنر چگونه محاسبه میشود

تعیین قیمت گذاری بنر ها بر اساس ثابت و یا متحرک بودن آن است و قیمت طراحی بنر در سایز های مختلف تفاوتی ایجاد نمیکند ، به این معنی که قیمت طراحی بنر کوچک با یک بنر تمام صفحه یکسان است.

همان طور که گفته شد تفاوت اصلی در قیمت گذاری ثابت و یا متحرک بودن بنر شماست و بنر های متحرک به دلیل زمان بر بودن طراحی و اجرای آن هزینه بیشتری خواهد داشت ، البته ما سعی کرده ایم که قیمت هایمان را در پایین ترین حد نگه داریم تا به کسب و کار شما آسیب نزند.

تماس با ما

در صورتی که جواب سوال خود را پیدا نکردید میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید تا گرافیستان ما به سوالات شما پاسخ دهند

مقالات مرتبط
تفاوت بروشور و کاتالوگ چیست؟
81 بازدید

تفاوت بروشور و کاتالوگ چیست؟

در دنیای امروز شیوه تبلیغات و برندینگ بسیار گسترده شده و هر برندی از روش های به خصوصی برای تبلیغات استفاده میکند تا جایگاه خود را در این بازار رقابتی تثبیت کند،اما موضوعی که روشن است این است که بسیاری…

پیشنهاد
بدون دیدگاه
طراحی پوستر آنلاین
261 بازدید

10 سایت برتر طراحی پوستر آنلاین و رایگان

پوستر ها امروزه یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به شمار میروند و اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید که در روز بار ها این پوستر ها را در اطراف خود میبینیم.از پوستر ها استفاده های…

8 دقیقه
پیشنهاد
بدون دیدگاه
آموزش طراحی کارت ویزیت
267 بازدید

آموزش طراحی کارت ویزیت در 8 مرحله

کارت ویزیت ها یکی از مهم ترین ابزار های ارتباطی و تبلیغاتی در عصر حاضر است و قدمت استفاده از این ابزار نشان میدهد که تا چه مقدار تاثیر گذار و مهم است و شک نکنید که هیچ کسب و…

17 دقیقه
پیشنهاد
2 دیدگاه