طراحی بیلبورد

امروزه با توجه به ماشینی شدن شهر ها،افراد به طور متوسط زمان زیادی را صرف حمل و نقل شهری میکنند،چه به وسیله حمل و نقل عمومی و چه توسط خودروی شخصی.این موضوع یک فرصت ویژه برای صاحبین کسب و کار ایجاد میکند تا محصولات و خدمات خود را در معرض دید طیف وسیعی از افراد قرار دهند و در عین تبلیغات گسترده،برند خود را معروف و شناخته شده کنند.بیلبورد ها با توجه به قدمت بالایی که دارند هنوز هم یکی از مهم ترین و تاثیر گذار ترین ابزار های تبلیغاتی و برندینگ در دنیا به شمار میروند.به همین دلیل است که بعضی برند ها برای پیشرفت سریع و افزایش فروش سالانه میلیارد ها تومان صرف تبلیغات بیلبوردی میکنند.با ما همراه باشید تا بیشتر درباره جزئیات طراحی بیلبورد و اهمیت آن برای کسب و کار شما بگوییم.

فرض کنید بیلبورد خود را در یکی از بزرگراه های پرتردد مثل بزرگراه های تهران نصب کرده اید.فقط تصویر کنید که در روز چندین نفر از این بزرگراه ها عبور میکنند و بیلبورد شما را میبینند.همین موضوع باعث میشود که سالانه میلیون ها نفر بیلبورد شما را به دفعات مشاهده کنند و برند شما را کم کم در ذهنشان به خاطر بسپارند و به طور حتم زمانی که به خدمات و یا محصولات شما نیاز داشته باشند اولین تصویری که به ذهنشان خطور میکند،برند شماست.

 

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد فروشگاه اینترنتی کافی استور

 

اما موضوع فقط قرار دادن تبلیغ شما در بیلبورد و نصب آن در اتوبان ها نیست،اگر بخواهید این گونه عمل کنید فقط بودجه خود را هدر داده اید.شما میتوانید با طراحی بیلبورد به روشی کاملا حرفه ای و خلاقانه فروش خود را به میزان قابل توجهی افزایش دهید،بله،مهمترین کاری که در تبلیعات بیلبوردی باید انجام دهید،نحوه طراحی بیلبورد است.همین موضوع موفقیت و شکست کمپین شما را تعیین میکند.

چرا طراحی بیلبورد مهم است؟

بیلبورد های تبلیغاتی از آن دسته تبلیغاتی هستند که شما هر روز آن را در اتوبان ها و بزرگراه ها مشاهده میکنید و تقریبا برای شما موضوعی عادی است و چیزی نیست که چشم شما را به خود بگیرد،اکثر تبلیغات بیلبوردی نیز همین گونه اند،یعنی بسیار ساده طراحی شده اند و معمولا ذهن شما آن را نادیده خواهد گرفت.دیگر باید قبول کنیم که دوره طراحی های مرسوم گذشته و افراد به این گونه بیلبورد ها توجهی نمیکنند.طراحی بیلبورد های خلاقانه فقط به انجام کار های کلیشه ای خلاصه نمیشود و ایده های بسیار زیادی میتوان پیاده کرد تا تاثیر گذاری بالایی داشته باشد.

اگر طراحی شما ساده باشد و با اصول و تکنیک های این ابزار تبلیغاتی طراحی نشده باشد تاثیر بالایی برای شما نخواهد داشت چرا که وجود بیلبورد ها در بزرگراه ها تقریبا برای ما عادی شده و جز مواردی که یک طراحی جذاب ببینیم به آن توجهی نمیکنیم.این موضوع کاملا ثابت شده است و اگر کمی دقت کنید خواهید دید که خودتان هم این گونه عمل میکنید و صرفا به یک تبلیغ بزرگ و ساده در بزرگراه توجهی نمیکنید.

راه حل طراحی بیلبورد هایی است که بسیار خلاقانه و جذاب طراحی شده اند تا افراد با یک نگاه گذرا مجذوب آن شوند و نام برندتان را به خاطر بسپارند.امروزه در اکثر کشور های توسعه یافته از تبلیغات بیلبورد به هوشمندانه ترین شکل ممکن استفاده میکنند و برای تبلیغ یک محصول به دنبال طرح هایی میروند که ذهن مان را برای چند ثانیه تسخیر کند،در واقع از این محدودیت که بیلبورد ها را فقط برای چند ثانیه میبینیم به نفع خود استفاده میکنند تا بالاترین تاثیر گذاری را بر روی برند داشته باشد.سعی ما نیز در مجموعه طراحی فلامینگو این است که بتوانیم با تمام محدودیت هایی که وجود دارد،تاثیر گذارترین بیلبوردها را برای شما طراحی کنیم.

انواع بیلبورد

در بحث طراحی بیلبورد،دسته بندی خاصی وجود ندارد اما ما در مجموعه طراحی فلامینگو،طرح ها را به دو نوع خلاقانه و ساده تقسیم میکنیم.طرح های ساده قیمت های پایین تری نسبت به طرح های خلاقانه دارند چرا که در طراحی بیلبورد های خلاقانه زمان و انرژی بیشتری صرف میشود تا یک طرح جذاب طراحی کرد اما جدا از بحث طراحی بیلبورد،بیلبورد ها به انواع عمومی زیر تقسیم میشوند.

بیلبورد های ثابت

همان طور که از نام آن پیداست،این بیلبورد ها ثابت هستند و معمولا ابعاد آن ها متغیر است.در طراحی این نوع بیلبورد باید مکان و اندازه آن مشخص شود و معمولا برای یک زمان طولانی بیلبورد اجاره میشود.

 

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد فروشگاه سال ست

 

بیلبورد های قابل جابه جایی

این بیلبورد ها معمولا در بازار نصب میشوند و با قابلیت و اندازه ای که دارند میتوانند به راحتی جا به جا شوند.این تابلو ها معمولا هر 2 الی 3 ماه جابه جا میشوند.

بیلبورد های 18 متری

این بیلبورد ها به خاطر اندازه ای که دارند به بیلبورد های اسب باری معروف هستند و معمولا آن را در اتوبان،بزرگراه ها و کنار خیابان ها می بینید.

تابلو های 6 متری

احتمالا شما هم زیاد از این تابلو ها دیده اید،به دلیل اندازه کوچکی که دارند معمولا در کنار پیاده رو ها و نزدیک به سطح زمین نصب میشوند تا هم عابران  و هم در خودرو ها قابل رویت باشد.از آن جا که ممکن است در شهر ها ترافیک باشد و ماشین ها با سرعت پایین حرکت کنند میتواند یک فرصت مناسب برای شما باشد تا یک تابلو تاثیر گذار داشته باشید.

آگهی-نما

نماها تصاویر بسیار بزرگی هستند که روی دیواره ساختمان ها یا روی آن ها نصب میشوند وبرای مدت طولانی این آگهی باقی میماند.این تابلو ها اغلب تبدیل به نشانه های خاص شهری میشوند.

دسته بندی بیلبورد ها از نظر هدف استفاده

بیلبورد ها از نظر هدف استفاده متفاوت هستند.گروهی از این بیلبورد ها مناسب استفاده در بزرگراه ها هستند و به همین دلیل نوشته های آن باید کوتاه،خوانا و ارتفاع آن از سطح زمین باید کمی بلند باشد تا بیننده بتواند پیام بیلبورد را در چند ثانیه دریافت کند و آن را به خاطر بسپرد.

 

طراحی بیلبورد

بیلبورد بستنی میهن

 

گروه دیگری از بیلبورد ها برای استفاده در شهر ها طراحی شده اند و بیننده زمان کافی برای دیدن آن را دارد،به همین دلیل پیام نوشتاری و گرافیکی داخل آن را بیشتر میکنند تا تاثیر گذاری بالاتری داشته باشد.این بیلبورد ها را معمولا در میدان ها یا یک سری مکان های مشخص نصب میکنند.

دسته دیگر بیلبورد ها،بیلبورد های مکانیکی هستند که دو نوع سه نمایه و اسکرولینگ متداول تر هستند.بیلبورد سه نمایه از تعدادی منشور سه وجهی تشکیل شده که حول محور عمودی خود می گردند.این منشور ها هر چند ثانیه یک بار می چرخند و یک وجه آن در معرض دید قرار میگیرند و به همین ترتیب تصویر نیز می چرخد و به نمایش در می آید.

بیلبورد های سه بعدی

دسته دیگر بیلبورد های سه بعدی هستند که در دنیا بسیار معروف هستند و به دلیل جذابیت  و تاثیر گذاری بالایی که دارند بسیار استفاده میشوند.در این نوع بیلبورد ها علاوه بر یک طرح که به صورت دو بعدی بر روی بیلبورد چاپ شده،بخشی از طرح که شامل یک شی خاص است به صورت سه بعدی بر روی طرح قرار میگیرد و جذابیت طرح را چندین برابر میکند.پیشنهاد میشود از این ایده استقبال کنید و بابت هزینه های اضافی آن نگران نباشید.

طرح های سه بعدی به دلیل جذابیت و تازگی ای که برای بیننده دارد آن ها را مجذوب خود کرده چرا که همیشه هر عامل غیر عادی ای نظر افراد را به خود جلب میکند،این یکی از بهترین روش های تاثیر گذاری افراد در طراحی بیلبورد است.البته علاوه بر طراحی سه بعدی باید خلاقیت زیادی به خرج داد و مفاهیم جذابی را در طراحی اجرا کرد تا تاثیر گذاری این بیلبورد ها به حداکثر ممکن برسد.

 

طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد سه بعدی

 

مراحل طراحی بیلبورد تبلیغاتی

تبلیغات بیلبوردی زمانی موفق میشوند که برنامه ریزی شده باشد و اهداف آن مشخص شده باشد،اینگونه درصد موفقیت و فروش به میزان قابل توجهی افزایش پیدا میکند.

1- اهداف خود را تعیین کنیم

در اکثر کمپین های تبلیغاتی اولین قدمی که باید برداریم تعیین اهداف مان از اجرای این تبلیغ است.در بیلبورد و تبلیغات فضای باز نیز همین گونه است.ما معمولا از بیلبورد ها برای معرفی کردن محصول جدید و آگاه کردن آن از نام یک برند یا محصول استفاده میکنیم.با این تعریف مشخص میشود که از تبلیغات فضای باز به عنوان اولین و تنها ابزار تبلیغاتی استفاده نمیشود ،بلکه باید با سایر کمپین های تبلیغاتی همراه باشد تا تاثیر گذاری بالایی داشته باشد.

2- تعیین هدف بازار

اگر محصول یا خدمتی که عرضه میکنید محدود به یک ناحیه جغرافیایی مشخص است،بهترین کار استفاده از این ابزار تبلیغاتی است تا در اطراف ناحیه ای که محصول خود را ارائه میدهید اقدام به نصب بیلبورد کنید.در واقع هدف قرار دادن یک منطقه مشخص با استفاده از فضای اطرافش،بهترین راه است تا استفاده از سایر روش های تبلیغاتی که اصولا طیف وسیعی از یک ناحیه را شامل میشود.بنابراین تعیین بومی بودن و گسترده بودن یک محصول یا سرویس میتواند به کلی شیوه برگذاری کمپین تبلیغاتی شما را تغییر دهد.

3- تعیین ابعاد،مکان قرارگیری و نوع بیلبورد

مرحله بعدی تعیین مشخصات کلی بیلبوردتان است،در ابتدا باید تعیین کنیم که تبلیغات شما در چه نوع بیلبورد هایی میخواهد پیاده سازی شود.آیا از بیلبورد های سه بعدی،ثابت،متحرک،بیلبورد های بزرگ یا کوچک ،بیلبورد های مکانیکی و… استفاده میشود؟آیا مکان اصلی تبلیغات در شهر است یا خارج شهر؟در چه مکان هایی میخواهید چاپ شود؟در چه ابعادی و در چه فاصله ای؟تمام این ها مواردی هستند که باید قبل از شروع طراحی و ایده پردازی مشخص شوند.

4- تعیین پیام انتقالی بیلبورد شما

قبل از شروع طراحی نیاز داریم تعیین کنیم که میخواهید چه پیامی به خواننده منتقل کنید.آیا به دنبال آگاهی دادن به مردم هستید؟آیا به دنبال معرفی محصول خود هستید؟آیا به دنبال برند سازی و معروف کردن برند خود هستید؟با مشخص کردن این موضوعات ،میتوانیم اهداف نهایی خود را مشخص کنیم و آن را در بیلبورد منعکس کنیم.

5- شروع طراحی و ایده پردازی

اکنون زمان شروع طراحی رسیده،در طراحی های خلاقانه سعی میکنیم یک پیام کوتاه را به جذاب ترین شکل ممکن با یک طراحی جذاب و گیرا انتقال دهیم.معمولا ایده هایی که در طراحی پیاده سازی میشود شامل بخش های طراحی و پیاده سازی است.به طور مثال بیرون زدن قسمتی از طراحی خارج از کادر و یا طراحی سه بعدی و نورپردازی روش هایی است که علاوه بر طراحی گرافیکی دو بعدی در طراحی استفاده میشود.

در طراحی دو بعدی بیلبورد نیز،باید در نهایت خلاقیت یک مفهوم را برای بیننده ظرف چند ثانیه جا انداخت تا تاثیر گذاری بالایی داشته باشد.

6- بررسی بعد از نصب

بعد از طراحی و نصب بیلبورد یک بررسی دقیق از محل نصب بیلبورد صورت میگیرد.در این بررسی تعیین میشود که آیا اماکن استفاده شده برای نصب بیلبورد مناسب بوده و قابل رویت میباشد یا خیر.

مراحل و پروسه طراحی بیلبورد بسیار پیچیده است و در بعضی موارد از سایر روش های تبلیغاتی نیز پیجیده تر میشود،بنابراین باید در این زمیه بسیار دقت کرد و با برنامه ریزی پیش رفت.

نرم افزار طراحی بیلبورد

در پروسه طراحی بیلبورد ما از نرم افزار های گرافیکی قدرتمند استفاده میکنیم تا بتوانیم هر ایده ای که داریم در بیلبورد ها پیاده کنیم.نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که صرف نظر از اینکه از چه نرم افزاری استفاده میکنید،باید دقت کنید که از نرم افزار های برداری استفاده کنید و سراغ نرم افزار های پیکسلی نروید.شما ممکن است بیلبورد هایی به طول 18 متر طراحی کنید و پیاده سازی چنین ابعادی در نرم افزار های پیکسلی غیر ممکن است،دلیل این امر این است که اگر بخواهیم در این نرم افزار ها عمل بزرگنمایی انجام دهیم کیفیت تصویر کاهش پیدا میکند و کیفیت طرح به شدت پایین می آید .

در نرم افزار های برداری از توابع ریاضی استفاده شده تا شما بتوانید حتی یک پیکسل کوچک را در ابعاد بزرگ چاپ کنید.بنابراین نمیتوان از نرم افزار فتوشاپ برای طراحی بیلبورد استفاده کرد.نرم افزار های Adobe illustrator , Corel Draw , inkscape , affinity designer و چندین نرم افزار قدرتمند برداری برای طراحی بیلبورد (billborad) است.

ویژگی های یک بیلبورد حرفه ای

 • دارای طراحی جذاب باشد (از لحاظ گرافیک و ظاهری)
 • بسیار خلاقانه طراحی شده باشد
 • از رنگ ها به درستی استفاده شود به گونه ای که از اصول روانشناسی رنگ ها استفاده شده باشد.
 • با کمپین تبلیغاتی شما هماهنگ باشد
 • دارای یک مفهوم و پیام انتقالی باشد
 • خلاقیت و نوآوری با خود به همراه داشته باشد
 • در خاطر بماند
 • چشم گیر باشد و جلب توجه کند
 • دارای شعار تبلیغاتی جذاب و نوپا باشد
 • مناسب با مکان قرار گیری بیلبورد طراحی شود
 • تمام اجزای بیلبورد مطابق با هدف اصلی طراحی باشد
 • از نوردهی و نورپردازی برای جذاب شدن و دیده شدن بهتر استفاده شده باشد
 • متناسب با فرهنگ،روحیه و ارزش های جامعه طراحی شده باشد
 • شکل ظاهری آن ،ساده ،جذاب و گیرا باشد و دارای نظم و هماهنگی بین اجزای مختلف باشد
 • تابلو های اطراف را تحت شعاع قرار ندهد و نظم طبیعی اطراف خود را دنبال کند

نکات مهم در طراحی بیلبورد

 

1- از کمترین محتوا استفاده شود

همان طور که گفتیم از آن جایی که بیننده زمان لازم برای دیدن بیلبورد را ندارد و معمولا این برخورد تنها چند ثانیه به طول می انجامد بنابراین بهترین کار استفاده از نوشته های کمتر است.ایده آل ترین کار استفاده از کمتر از 6 کلمه است و شما باید در حداکثر این 6 کلمه پیام اصلی که می خواهید به بیننده منتقل شود را بگنجانید.البته چندان اجباری در این کار نیست و شما میتوانید از نوشته های بیشتری استفاده کنید ولی به عنوان یک قانون کلی استفاده از حداقل نوشته بهتر است.

2- ساده و قابل درک باشد

این یک قانون کلی است،هر چقدر بیلبورد شما ساده تر باشد،تاثیر گذاری بیشتری برای شما خواهد داشت،به طور کلی یک بیلبورد دارای 3 بخش مهم است:

1- تصاویر

2- شعار و نام محصول و نام برند

3- لوگو و اطلاعات تماس

از آن جایی که بیننده زمان کمی را برای دیدن بیلبورد شما دارد،با طراحی ساده میتوانید شانس اینکه نام برند شما را به خاطر بسپارند و اطلاعات تماس شما را یادداشت کنند بالا ببرید.

3- از رنگ های متضاد استفاده شود

استفاده از ویژگی های رنگ ها همیشه میتواند یک برگ برنده برای ما باشد.استفاده از رنگ های تضاد در طراحی ،باعث میشود به بخش های مختلف توجه ویژه ای داشته باشیم.

از آن جایی که در حال تبلیغات در فضای باز هستیم،استفاده از رنگ های مشابه باعث میشود توجه و تمرکزخود را از روی بیلبورد از دست بدهیم.همچنین در بک گراند بیلبورد همیشه باید از یک رنگ ساده استفاده شود.

4- فونت و سایز نوشته خوانا و اندازه باشد

به نوع قلمی که برای طراحی بیلبورد استفاده میکنید بسیار اهمیت بدهید.هر چقدر یک فونت خوانا تر باشد،بیننده از آن لذت بیشتری میبرد،همچنین در بیلبورد ها باید از سایز های بزرگ تری استفاده کرد تا از فواصل دور قابل خواندن باشد.

5- از تصاویر مناسب استفاده شود

تصاویر در طراحی گرافیک از مهم ترین اجزا هستند،دقت کنید که تصاویری که انتخاب میکنید مرتبط ،با کیفیت و در جای مناسبی از بیلبورد قرار بگیرد،همچنین مراقب باشید تا در استفاده از تصاویر زیاده روی نکنید تا صفحه شلوغ نشود.

6- به تمام سلیقه ها باید توجه کرد

هر فرد دارای سلیقه و روحیات مخصوص به خود است و نمیتوان بیلبورد ها را فقط برای یک قشر خاص طراحی کرد،البته که باید با مخاطبان هدف خود آشنایی داشته باشید،با این حال باز هم سلیقه آن ها متفاوت است.سعی کنید،طرحی را طراحی کنید که مورد پسند تمام سلیقه ها باشد تا شانس بیشری برای موفقیت داشته باشید.

7- از بیلبورد های بیشتری استفاده کنید

هر چقدر بیلبورد های بیشتری در یک ناحیه داشته باشید شانس بیشتری برای موفقیت و برند سازی دارید،دقت کنید که صرفا نمیتوانید با چند بیلبورد کار تبلیغات و برندینگ خود را پیش ببرید،درست است که این تبلیغات هزینه زیادی برای شما خواهند داشت،اما این امر یک سرمایه گذاری بلند مدت برای برندتان است.

8- درج لوگو ضروری است

اگر برای برند خود لوگویی ندارید و در حال اجرای کمپین تبلیغاتی هستید،باید به شما بگوییم که در اشتباه هستید،هیچ برندی بدون لوگو قادر به موفقیت نیست،لوگو شما،هویت برندتان است،بنابراین در درجه اول باید لوگو داشته باشید( در صورت نیاز به خدمات طراحی لوگو به این صفحه مراجعه نمایید) و در درجه دوم باید از لوگو به شکل بهینه در بیلبورد استفاده کنید،حتما به اندازه لوگو دقت کنید و ابعاد آن را در حد متوسط در بیلبورد نگه دارید.

سفارش طراحی بیلبورد:

برای سفارش طراحی بیلبورد توسط تیم طراحی فلامینگو میتوانید با شماره های درج شده در هدر و فوتر تماس بگیرید تا ضمن مشاوره رایگان شما را در امر طراحی بیلبورد راهنمایی کنیم.

همچنین از قسمت تماس با ما میتوانید فرم مربوطه را پر کرده تا تیم ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.در آخر نیز متیوانید با زدن دکمه ثبت سفارش و پرداخت آنلاین پروسه طراحی بیلبورد خود را تسریع دهید و تیم ما پس از ثبت سفارش با شما تماس خواهند گرفت.

قیمت طراحی بیلبورد:

از آن جایی که نحوه پیاده سازی هر بیلبورد برای هر پروژه متفاوت است،بنابراین نمیتوان قیمت مشخصی برای آن ارائه داد،اما با این حال ما به طور کلی یک سری تعرفه برای طراحی های مشخص قرارداده ایم که در پایین صفحه میتوانید آن ها را مشاهده نمایید.

تمام طراحی های گرافیکی تیم ما به صورت اختصاصی بوده و همیشه سعی داشته ایم بهترین خدمات را با بهترین قیمت به شما عزیزان ارائه دهیم،امیدواریم از همکاری با ما رضایت داشته باشید.

نمونه کار طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد شرکت الفبا تور

طراحی بیلبورد آژانس هواپیمایی الفباتور

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : -
نمونه طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد فروشگاه اینترنتی کتونی لند

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : -
طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد باشگاه بدنسازی لئو

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : -
طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد فروشگاه سال ست

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : فروشگاه اینترنتی سال ست
طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد فروشگاه اینترنتی کافی استور

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : فروشگاه اینترنتی کافی استور

تعرفه طراحی بیلبورد

طراحی بیلبورد تبلیغاتی ساده

 • ارائه 3 طرح اولیه
 • بی نهایت بار تغییر
 • طراحی در سریع ترین زمان توسط تیم حرفه ای
 • طراحی چشم گیر و جذاب
 • ارائه مناسب ترین قیمت
 • رعایت اصول طراحی بیلبورد به صورت حرفه ای
 • بالاترین خلاقیت و نوآوری
600 هزار تومان 2 الی 3 روز

طراحی بیلبورد تبلیغاتی خلاقانه

 • ارائه 3 طرح اولیه
 • بی نهایت بار تغییر
 • طراحی در سریع ترین زمان توسط تیم حرفه ای
 • طراحی چشم گیر و جذاب
 • ارائه مناسب ترین قیمت
 • رعایت اصول طراحی بیلبورد به صورت حرفه ای
 • طراحی بسیار خلاقانه و حرفه ای
1 میلیون تومان 5 الی 6 روز

طراحی بیلبورد اختصاصی

 • ارائه 5 طرح اولیه
 • بی نهایت بار تغییر
 • طراحی در سریع ترین زمان توسط تیم حرفه ای
 • طراحی چشم گیر و جذاب
 • ارائه مناسب ترین قیمت
 • رعایت اصول طراحی بیلبورد به صورت حرفه ای
 • طراحی بسیار خلاقانه و حرفه ای
تماس بگیرید! 3 الی 7 روز
مشاوره رایگان
نظرات مشتریان

در صورتی که سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شماتماس بگیرند.

سوالات متداول در طراحی بیلبورد

قیمت طراحی بیلبورد چگونه محاسبه میشود؟

طراحی بیلبورد در تیم ما به دو صورت ساده و خلاقانه طراحی میشه.اینکه کدام بسته مناسب شماست بستگی به برند و حوزه فعالیت شما دارد،در بعضی موارد بیلبورد های ساده مناسب هستند و در بعضی موارد بیلبورد های خلاقانه و گاهی هر دو برای شما مناسب هستند.تعیین این موضوع نیازمند تحقیق بیشتر است.

تماس با ما

در صورتی که جواب سوال خود را پیدا نکردید میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید تا گرافیستان ما به سوالات شما پاسخ دهند

مقالات مرتبط
طراحی پوستر آنلاین
260 بازدید

10 سایت برتر طراحی پوستر آنلاین و رایگان

پوستر ها امروزه یکی از مهم ترین ابزار های تبلیغاتی و اطلاع رسانی به شمار میروند و اگر کمی دقت کنید متوجه میشوید که در روز بار ها این پوستر ها را در اطراف خود میبینیم.از پوستر ها استفاده های…

8 دقیقه
پیشنهاد
بدون دیدگاه
نکات طراحی لوگو
247 بازدید

50 نکته طلایی در طراحی لوگو حرفه ای و تاثیر گذار

بسیاری از طراحان در طول فرایند طراحی لوگو به مشکلات و بن بست های زیادی بر میخورند،گاهی وقت ها ایده ای به ذهنشان نمیرسد و گاهی اوقات نکات حیاتی و طلایی طراحی لوگو را در نظر نمیگیرند و همین باعث…

26 دقیقه
پیشنهاد
بدون دیدگاه
7 نوع لوگو
382 بازدید

7 نوع لوگو را بهتر بشناسید

لوگو ها تصاویری هستند که نماد کسب و کار شما هستند.اما آیا میدانید که 7 نوع مختلف لوگو وجود دارد؟ اگر چه این 7 نوع لوگو ترکیبی از تایپوگرافی و تصاویر هستند اما هر نوع آرم احساس متفاوتی به برند…

10 دقیقه
پیشنهاد
4 دیدگاه