طراحی سربرگ

امروزه با رشد تکنولوژی و فراهم شدن بستر های ارتباطی،افراد میتوانند به سادگی با یکدیگر در ارتباط باشند.شما با ابزار های ساده ای مانند ایمیل میتوانید تنها با یک کلیک پیام های خود را به مشتریان و یا شرکای تجاری خود ارسال کنید.اما نامه های ارسال شده از طریق ایمیل بیشتر در دنیای دیجیتال رایج است.به عبارت دیگر این روش ارسال سریع نامه ها چندان کار هوشمندانه ای نیست و باعث جلب توجه نخواهد شد.برای جلب توجه مشتریان خود نیاز به انجام کاری دارید دارید که آن ها را شگفت زده کند.در اینجاست که باید از نامه های دستی یا همان روش سنتی استفاده کرد.طراحی سربرگ امروزه برای همه شرکت ها و اداره ضروری است.

سربرگ چیست؟

سربرگ ها همان کاغذ هایی هستند که برای نگارش نامه های رسمی و سازمانی و یا برای اشخاص حقیقی (اما به صورت رسمی) مورد استفاده قرار میگیرد.سربرگ ها معمولا در سایز های A4 و A5 هستند.هدر سربرگ ها (قسمت بالایی صفحه) معمولا ثابت است و اجزای ثابتی در آن قرار میگیرد.این اجزا عبارتند از نام شرکت،لوگو شرکت،آدرس و اطلاعات تماس.نحوه طراحی سربرگ شرکت های بزرگ بسیار مهم است چرا که اگر درست طراحی شوند باعث میشود نامه ها بسیار رسمی تر و حرفه ای تر به نظر برسند.البته همه اطلاعات نیاز نیست در سربرگ قرار بگیرد و بعضا میتوانند در فوتر ( قسمت پایین صفحه ) قرار بگیرند.همه این ها بستگی به نحوه طراحی طراحان و نوع شرکت و درخواست کارفرما تغییر پذیر است.

طراحی سربرگ املاک نگین

سربرگ املاک نگین

 

در کجا میتوان از سربرگ ها استفاده کرد؟

اکثر مردم تصور میکنند که فقط شرکت های بزرگ برای ارتباط بین دو طرف از سربرگ ها استفاده میکنند.با این حال،واقعیت این است که مشاغل با ابعاد مختلف،اعم از یک فرد،یک شرکت کوچک یا یک شرکت بزرگ میتوانند از سربرگ های مخصوص خود برای نامه هایشان استفاده کنند.قدرت تاثیر گذاری یک سربرگ اختصاصی و شکیل بسیار بیشتر از ایمیل و یا نامه های خالی  است.

مکان های کاری دیگر تنها مکان هایی نیستند که در آن از سربرگ ها استفاده میشود.در حقیقت حتی در خانه بسیاری از افراد میتوانند از سربرگ ها برای ارسال نامه و مکاتبات شخصی خود استفاده کنند و اهداف شخصی خود را دنبال کنند.

نقش اصلی سربرگ ها در نامه های تجاری

در اینجا بررسی خواهیم کرد که چگونه سربرگ ها میتوانند در رونق یک تجارت کمک کنند:

1: مقدمه مهم

کاغذ نامه ها یکی از مهمترین وثیقه های چاپ در هر شرکت است.به همین دلیل کافی است که بگوییم نامه جزو با ارزش ترین اسناد شرکت است که روی آن لوگو شرکت و سایر اطلاعات تماس به زیبایی نشان داده شده است.

هر شرکتی سربرگ مخصوص به خود را دارد.موردی که هم میتواند تصویر شرکت را گسترش دهد و هم به آن شکل دهد که همین مورد باعث میشود آن را از دیگر شرکت ها متمایز کند.غالبا اکثر مشتری ها آینده نگر یک برند را با لوگو آن میشناسند که روی سربرگ ها قرار دارد.

در دنیای امروز لوگو ها بیشترین اهمیت را در کسب و کار شما دارد.چهره ای که افراد از برند شما دارند در لوگو شما خلاصه شده است.برای اینکه یک برند قدرتمند و حرفه ای داشته باشید تا بتوانید کسب و کار خود را گسترش دهید و همیشه در ذهن مخاطبان نقش ببندید باید یک لوگو حرفه ای و بزرگ داشته باشید.برای اطلاعات بیشتر به صفحه طراحی لوگو مراجعه فرمایید

2: یک سند حقوقی

سربرگ ها معمولا در تمام مکاتبات رسمی استفاده میشود زیرا یک سند قانونی محسوب میشود.به بیان دقیق تر استفاده از سربرگ ها اهمیت و اولویت آن نامه را نشان میدهد.

3: حرفه ای بودنتان را نشان دهید

مشتریان زمانی که به صورت رسمی مورد توجه قرار بگیرند بسیار از شما راضی خواهند بود. نامه های تجاری به خودی خود رسمی هستند.این حس حرفه ای بودن را میتوان با طراحی حرفه ای یک سربرگ نشان داد.

از دیدگاه بیشتر مشتریان،اندازه کسب و کار ممکن است بی اهمیت باشد اما به طور قطع یک سربرگ حرفه ای و زیبا حکمی برای سنجش شایستگی یک شرکت است.بدون این عامل نامه رسمی و تجاری شما لخت خواهد بود و به مشتریان شما دلیلی میدهد تا توانایی های شرکت شما را زیر سوال ببرند.

به همین دلیل بنگاه های بزرگ و کوچک تلاش میکنند تا از طریق استفاده از سربرگ ها حرفه ای بودن خود را به مشتریان خود ثابت کنند.به همین ترتیب حس جدی بودن و قوی بودن برند را نمایانگر میکنند و احساس اینکه این نامه شخصی است را از بین میبرند.

4: ترغیب مشتری

برداشت اول بسیار مهم است.افراد در نگاه اول تصمیم میگیرند که آیا آن را مطالعه کنند یا خیر،بنابراین باید عاملی آن ها را ترغیب به انجام این کار کند.در این جا سربرگ شما اولین چیزی است که نگاه مشتری را به خود جلب میکند.

مشتریان در نامه هایی که به وسیله سربرگ اختصاصی برای آنها فرستاده شده است بیشتر احساس امنیت و اعتماد میکنند.بنابراین،به احتمال زیاد شرکتی که دارای سربرگ مناسب در نامه های تجاری خود باشد انتخاب میشود.

از این گذشته سربرگ ها در افزودن اقتدار و قدرت به برند شما کمک شایانی میکند و باعث میشود شرکت شما از رقبای خود پیشی بگیرد.همچنین به لطف سربرگ ها،مشتریان و شرکا متوجه میشوند که نامه های آنها به طور رسمی از یک شرکت فعال و واقعی ارسال میشود نه توسط کلاهبرداران.

6: ابزار بازاریابی:

سربرگ ها اطلاعات تماس دقیق و روشن را به مشتریان آینده شما ارائه میدهند تا بتوانند به راحتی با شما در تماس باشند.به عبارت دیگر بسته به نوع طراحی،قالب و رزولوشن آن میتوان از آن به عنوان ابزاری مفید برای جذب مشتری های بالقوه و افزایش فروش برای شرکت استفاده کرد.

راه های طراحی سربرگ:

برای اینکه بتوانید سربرگ خود را داشته باشید چندین راه دارید که ما برای شما عزیزان همه این روش ها شرح خواهیم داد:

1:طراحی توسط خودتان:

برای اینکه خودتان بتوانید سربرگ خودتان را طراحی کنید باید به نرم افزار های گرافیکی مسلط باشید.در صورتی که به این نرم افزار ها که معمولا شامل photoshop و illustrator میباشند مسلط نیستید میتوانید حتی در نرم افزار word آن را طراحی کنید که ما یک مقاله به همراه ویدیو در سایت قرار داده ایم که میتوانیم آن را مطالعه کنید،اما معمولا کیفیت سربرگ طراحی شده در این نرم افزار کمی پایین است.

2:طراحی توسط طراحان:

روش دیگر سپردن طراحی سربرگتان به طراحان است،طراحان سربرگ شما را به بهترین شکل ممکن طراحی میکنند و میتوانید ایده های خود را به آن ها منتقل کنید تا طرحی که مد نظر شماست را طراحی کنند.هزینه طراحی سربرگ نیز بسیار پایین است و شما میتوانید با یک مبلغ بسیار پایین برای شرکت خود یک سربرگ حرفه ای داشته باشید و برای همیشه از آن استفاده کنید. البته پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که حتما در صورتی که شرکت بزرگی دارید و یا قصد دارید به صورت حرفه ای کار کنید ست اداری خود را نیز داشته باشید که خود سربرگ نیز شامل آن است.با داشتن یک ست اداری مخصوص خودتان میتوانید به تجارت خود اعتبار و قدرت بیشتری ببخشید.

3:استفاده از ابزار های آنلاین:

امروزه وبسایت های زیادی وجود دارند که میتوانید با مراجعه به آن ها به صورت آنلاین اقدام به طراحی سربرگ مورد نظر خود بکنید.درست است که این مورد رایگان است اما مشکلاتی هم در این روش وجود دارد.اولین مشکل این است که طرح های آماده آن برای تغییر بسیار محدود است و طرحی که شما در نهایت دارید ممکن است به بسیاری از سربرگ های شرکت های دیگر شبیه باشد.مورد دوم اینکه معمولا طرح های آماده و آنلاین شکیل نیستند و حس حرفه ای بودن در آن ها به چشم نمیخورد و همین مورد باعث میشود که مشتریان به شما اعتماد کمتری داشته باشند و در نهایت از فروش شما کاسته شود.

قیمت طراحی سربرگ

طراحی سربرگ جزو ارزانترین خدماتی است که تیم ما ارائه میدهد و در عین حال قدرت بالایی را در برند سازی تجارت شما دارد.امروزه داشتن سربرگ امری بسیار ضروری برای تجارت شماست،بنابراین سعی کنید یک بار برای همیشه یک سربرگ حرفه ای و کامل برای شرکت خود داشته باشید تا بتوانید برای همیشه از آن استفاده کنید و مشتریان خود را با یک سربرگ شکیل شگفت زده کنید.قیمتی که ما برای طراحی سربرگ به شما ارائه داده ایم بسیار مقرون به صرفه است و پیشنهاد میکنم بدون وقت تلف کردن با ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.در نهایت قیمت طراحی سربرگ در پایین صفحه درج شده است.

برای مشاوره رایگان و راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید و یا فرم درخواست در پایین صفحه را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شما عزیزان تماس برقرار کنند.

نمونه کار طراحی سربرگ

سربرگ سازمان ثبت اسناد

طراحی سربرگ برای سازمان ثبت اسناد

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : ثبت اسناد
طراحی سربرگ عصر تجارت ایرانیان

طراحی سربرگ عصر تجارت ایرانیان

طراح :
کارفرما :
طراحی سربرگ املاک نگین

طراحی سربرگ املاک نگین

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : املاک نگین
طراحی سربرگ شرکت نداگستر

طراحی سربرگ شرکت نداگستر

طراح : علیرضا رفیعی زاده
کارفرما : شرکت نداگستر

تعرفه طراحی سربرگ

سربرگ دو رو

  • طراحی کاملا اختصاصی
  • ارائه دو نوع طراحی
  • تحویل در سریع ترین زمان
  • تضمین بهترین کیفیت و کمترین قیمت
150 هزار تومان 2 روز

سربرگ یک رو

  • طراحی کاملا اختصاصی
  • ارائه دو نوع طراحی
  • تحویل در سریع ترین زمان
  • تضمین بهترین کیفیت و کمترین قیمت
100 هزار تومان 2 روز
مشاوره رایگان
نظرات مشتریان

در صورتی که سوالی دارید و یا نیاز به مشاوره دارید فرم زیر را پر کنید تا همکاران ما در اسرع وقت با شماتماس بگیرند.

سوالات متداول در طراحی سربرگ

چرا سربرگ اختصاصی

سربرگ اختصاصی از جمله ضروریات کسب و کار های شماست.با استفاده از سربرگ ها میتوانید به مشتریان و شرکای خود نشان دهید که چقدر در کار خود حرفه ای و جدی هستید.از طرف دیگر داشتن یک سربرگ شکیل و زیبا میتواند باعث شود تا افراد ترغیب شوند تا شما را انتخاب کنند و یک مورد دیگر اینکه یک سند حقوقی به حساب می آید و باعث میشود تا افراد دریافت کننده نامه شما مطمئن شوند که نامه از طرف خود شما ارسال شده و نه افراد کلاهبردار

سربرگ یک رو یا دو رو؟

بستگی به کسب و کار شما دارد.اما در بیشتر موارد تنها یک رو بودن آن کافی است.

آیا سربرگ ها فقط مخصوص ادارات و شرکت هاست؟

خیر امروزه بسیاری از افراد حقیقی نیز میتوانند برای خودشان سربرگ اختصاصی داشته باشند و برای مکاتبات خود از آن استفاده کنند.

تماس با ما

در صورتی که جواب سوال خود را پیدا نکردید میتوانید از طریق شماره های زیر با ما تماس بگیرید تا گرافیستان ما به سوالات شما پاسخ دهند

مقالات مرتبط
20 پالت رنگ برتر
629 بازدید

20 سایت برتر ساخت پالت رنگ رایگان

یکی از مهم ترین مراحل هر پروژه گرافیکی یا وب ایجاد یک پالت رنگی مناسب برای استفاده در کل طراحی است.ساخت یک پالت رنگی حرفه ای و زیبا نیازمند صرف وقت زیادی میباشد که از حوصله بسیاری از طراحان خارج…

12 دقیقه
پیشنهاد
بدون دیدگاه
طراحی کارت ویزیت آنلاین
135 بازدید

10 سایت برتر طراحی کارت ویزیت آنلاین و رایگان

کارت ویزیت ها یکی از نیاز های مهم هر شخص و کسب و کاری است و میتواند معرف شما و کسب و کار شما باشد و به دیگران بگوید که شما چه کاری انجام میدهید.اهمیت کارت ویزیت ها از گذشته…

13 دقیقه
پیشنهاد
بدون دیدگاه
آموزش طراحی گرافیک
381 بازدید

10 سایت برتر آموزش طراحی گرافیک در ایران

طراحی گرافیک از جمله حوزه های مورد علاقه بسیاری از افراد علاقه مند به تخصص هنر است و هر ساله علاقه مندان زیادی تصمیم میگیرند که این راه پر فراز و نشیب را انتخاب کنند و در این مسیر قدم…

16 دقیقه
پیشنهاد
3 دیدگاه